1%
  • 0/10

فیلمبرداری فیلم چهار شگفت انگیز چه زمانی آغاز می‌شود؟

خبرساز شدن شایعه‌ای جدید!!

فیلمبرداری فیلم چهار شگفت انگیز چه زمانی آغاز می‌شود؟ ۰ ۰۹ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلمبرداری فیلم چهار شگفت انگیز

تا به امروز گزارش‌های ضد و نقیضی درباره زمان آغاز فیلمبرداری فیلم چهار شگفت انگیز منتشر شده، اما یک منبع موثق به‌تازگی ادعا کرده که از تاریخ دقیق آن خبر دارد.

با اینکه چیزی حدود چهار سال از معرفی ریبوت چهار شگفت انگیز گذشته، اما مارول بنا به دلایلی نامشخص هنوز سکوت خود را نشکسته و حتی یک کلمه هم درباره پروسه فیلمبرداری یا بازیگران نقش‌های اصلی صحبت نکرده است. خوشبختانه یا متاسفانه این موضوع باعث شده تا طی چند سال گذشته شایعه و گمانه‌زنی‌های متعددی در رابطه با بازگشت اولین خانواده مارول به پرده نقره‌ای مطرح شود که بزرگترین آنها انتخاب شدن پدرو پاسکال (Pedro Pascal) برای نقش رید ریچاردز و آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) برای نقش سیلور سرفر است.

البته گمانه‌زنی‌ها تنها به بازیگران نقش‌های اصلی ختم نشد، چراکه عدم اعلام رسمی و همچنین هرج و مرج اخیر ناشی از اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران باعث شدند تا پنجره اکران ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) به‌کلی زیر سوال برود. اکنون بعد از گذشت دو ماه از پایان یافتن اعتصابات، دنیل ریچمن، افشاگری معروف که بارها نامش در تیتر اخبار سینما دیده شده، ادعا می‌کند که فیلمبرداری فیلم چهار شگفت انگیز از ماه می سال ۲۰۲۴ (اردیبهشت سال ۱۴۰۳) آغاز می‌شود.

اگر این ادعا صحت داشته باشد، مت شکمن (Matt Shakman) و تیمش زمان زیادی خواهند داشت تا بازگشت باشکوه اولین خانواده مارول را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشند. متاسفانه فعلا هیچ جزئیاتی در رابطه با داستان فیلم به بیرون درز نکرده، اما طبق صحبت‌های کوین فایگی (Kevin Feige) و مت شکمن، کارگردان مجموعه تلویزیونی وانداویژن، ریبوت چهار شگفت انگیز برخلاف برداشت‌های قبلی، روایت‌گر داستان پیشینه اولین خانواده مارول نخواهد بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four که آغازگر فاز ششم دنیای سینمایی مارول است، در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments