آیا منادی گالاکتوس ابرشرور ریبوت چهار شگفت انگیز خواهد بود؟

شایعه پشت شایعه

آیا منادی گالاکتوس ابرشرور ریبوت چهار شگفت انگیز خواهد بود؟ پارسا خلیلی ۵ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
ابرشرور ریبوت چهار شگفت انگیز

به‌تازگی شایعه جدیدی مبنی بر اینکه استودیو مارول قصد دارد یکی از قدرتمندترین منادیان گالاکتوس را به‌عنوان ابرشرور ریبوت چهار شگفت انگیز به دنیای سینمایی مارول معرفی کند، در فضای مجازی حسابی خبرساز شده است.

از زمانیکه شایعه شد گالاکتوس قراره آنتاگونیست اصلی ریبوت اولین خانواده مارول باشد، منادی کلاسیک او، یعنی Silver Surfer چندان از قافله عقب نبود چراکه منابع خبری متعددی به ساخت شدن پروژه سینمایی Special Presentation با محوریت شخصیت Silver Surfer آن هم قبل از ریبوت چهار شگفت انگیز اشاره کرده بود.

پیش‌تر نیز حساب توییتری MyTimeToShine اظهار داشت که استودیو مارول در حال مذاکره با آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) برای بازی در نقش گالاکتوس به‌عنوان آنتاگونیست اصلی فیلم چهار شگفت انگیز است. به‌همین خاطر طرفداران انتظار دارند که در روزهای آینده گزینه‌های احتمالی برای نقش Silver Surfer نیز مطرح شوند. با این حال، علیرغم وجود شایعات اخیر درباره همراهی گالاکتوس با منادی کلاسیک خود در ریبوت آینده، شایعه جدیدی نشان می‌دهد که بلعنده سیارات منادیان متفاوتی در دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

ابرشرور ریبوت چهار شگفت انگیز کیست؟

حساب توییتری MyTimeToShine بازهم شایعه‌سازی کرده و این بار مدعی شده که تراکس (Terrax)، یکی از منادیان گالاکتوس در اولین فیلم فاز ششم دنیای سینمایی مارول حضور خواهد داشت.

در کمیک‌ها، تراکس یک دیکتاتور در سیاره بیرج (Birj) است که توانایی جابجایی سیاره‌ها از طریق تله کینزی دارد (قدرتی مشابه قدرت واندا ماکسیموف). هنگامی که گالاکتوس او را به‌عنوان منادی خود انتخاب کرد، توانایی‌هایش را دستخوش تحولی بزرگ کرد. تراکس که طعم قدرت‌های جدیدش را چشیده بود رفته رفته به یکی از سرکش‌ترین منادیان سرکش گالاکتوس تبدیل شد و به‌منظور ساختن امپراطوری خود، به سیاره‌ دیگری فرار کرد.

الکس پرز (Alex Perez) شایعه MyTimeToShine را بازتوییت کرد و گفت “به هر حال یکی از آنها حضور خواهند داشت”، به این معنی که گالاکتوس منادیان متعددی در دنیای سینمایی مارول خواهد داشت. وی در ادامه افزود که منظورش شخصیت نورین (Norrin) نیست، یعنی احتمال حضور Silver Surfer در فیلم بسیار پایین است. پرز همچنین با بازنشر کردن توییت کاربر دیگری به نام RoshanKamalSwa2 که اظهار داشت پس از شکست خوردن تراکس، گالاکتوس Silver Surfer را به خدمت می‌گیرد، احتمال داد که این موج سوار کیهانی بعد از ریبوت چهار شگفت انگیز با گالاکتوس مواجه خواهد شد.

در حال حاضر تمامی این موارد شایعاتی هستند که نه استودیو مارول و نه هیچ منبع خبری رسمی درباره‌شان صحبت نکرده‌اند. بنابراین باید تا فرا رسیدن همایش کمیک کان سال جاری‌ صبر کرد، چراکه مارول همواره بزرگ‌ترین رونمایی‌های خود را برای کمیک کان ذخیره می‌کند.

فیلم مورد انتظار Fantastic Four در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا