برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا داستان فیلم Ant-Man 3 گروه چهار شگفت انگیز را در MCU معرفی خواهد کرد؟

چهار شگفت انگیز در فضای کوانتوم

آیا داستان فیلم Ant-Man 3 گروه چهار شگفت انگیز را در MCU معرفی خواهد کرد؟ ۰ ۱۷ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم Ant-Man 3 - چهار شگفت انگیز

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده از داستان فیلم Ant-Man 3 احتمال دارد که بالاخره گروه چهار شگفت انگیز در این اثر سینمایی به دنیای سینمایی مارول وارد شوند.

فیلم مورد انتظار Ant-Man and the Wasp: Quantumania به زودی و تا چند هفته دیگر اکران می‌شود و درست مثل سایر آثار دنیای سینمایی مارول (MCU)، انواع و اقسام شایعات و جزئیات لو رفته درباره آن منتشر شده است. برای مثال یکی از داغ‌ترین تئوری‌های موجود درباره این فیلم، درباره ارتباط حلقه‌های شانگ چی (Shang-Chi) و همچنین مچبند میس مارول (Ms. Marvel) با شخصیت کانگ فاتح (Kang The Conqueror) است. اما اخیرا تئوری دیگری درباره این اثر سینمایی مطرح شده که به گروه شگفت انگیز در دنیای سینمایی مارول مربوط می‌شود.

ما مدت‌هاست که منتظر معرفی گروه چهار شگفت انگیز در دنیای سینمایی مارول هستیم؛ بخصوص از وقتی که چند سال پیش، دیزنی (Disney) سهام استودیو فاکس (20th Century Fox) را خرید و حق استفاده از شخصیت‌های فنتستیک فور (Fantastic Four) و مردان ایکس (X-Men) را به دست آورد. ما در فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness دیدیم که دو شخصیت پروفسور ایکس (Professor X) و مستر فنتستیک (Mr. Fantastic) از جهان ۸۳۸ در فیلم حاضر شدند و البته زیر ۱۰ دقیقه توسط اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) کشته شدند؛ اما این تنها شروع کار استودیو مارول، برای معرفی شخصیت‌های سری مردان ایکس و فنتستیک فور بود.

در حال حاضر فیلم رسمی Fantastic Four برای اکران در فاز ششم دنیای سینمایی مارول اعلام شده و از طرفی،‌ حضور میوتنت‌ها و مردان ایکس در جهان MCU تایید شده است؛ طوری که وقایع فیلم Deadpool 3 در دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد و شخصیت میس مارول خود یک میوتنت (Mutant) است! با این حال جالب است بدانید که برای معرفی شخصیت‌های تیم چهار شگفت انگیز در دنیای سینمایی مارول، احتمالا فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania به عنوان ایستگاه اول در نظر گرفته شده است.

چگونه شخصیت‌های چهار شگفت انگیز به داستان فیلم Ant-Man 3 مربوط می‌شوند؟

یکی از اولین تئوری‌هایی که درباره حضور شخصیت‌های تیم چهار شگفت‌انگیز در دنیای سینمایی مارول وجود داشت، این بود که آن‌ها در فضای کوانتوم گیر کرده‌اند و به صورت اتفاقی با اسکات لنگ (Scott Lang) و خانواده‌اش رو به رو می‌شوند. شاید کانگ فاتح آن‌ها را زندانی کرده باشد و برای نجات و فرار از دست او، اسکات از رید ریچاردز (Reed Richards) که به عنوان باهوش‌ترین انسان هم شناخته می‌شود، کمک بگیرد.

اما مورد بالا تنها یک شایعه است، در حالی که گزارش‌های رسیده درباره داستان فیلم Ant-Man 3 به این موضوع اشاره دارند که ظاهرا ویلیام جکسون هارپر (William Jackson Harper) در نقش شخصیتی حاضر می‌شود که ممکن است که رید ریچاردز باشد. در متن منتشر شده از داستان این اثر سینمایی گفته شده که هارپر نقش کاراکتری را دارد که در فضای کوانتومی، با کانگ فاتح می‌جنگد و قصد نابود کردن او را دارد.

به هرحال هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که نام این شخصیت مرموز چیست و اینکه آیا نقش مهمی را در داستان فیلم Ant-Man 3 ایفا خواهد کرد یا که نه. اما در هر صورت، چیز زیادی تا اکران فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania باقی نمانده و در تاریخ ۲۵ بهمن (۱۴ فووریه ۲۰۲۳) شاهد ماجراجویی تازه مرد مورچه‌ای در فضای کوانتوم خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments