#مهسا_امینی

اطلاعاتی در مورد بازی Call Of Duty سال ۲۰۲۴ منتشر شد!

مقصد بعدی Treyarch

بازی Call Of Duty سال ۲۰۲۴

به نظر می‌رسد که وقایع بازی Call Of Duty سال ۲۰۲۴ یا همان نسخه بعدی سری محبوب Black Ops قرار است در مورد جنگ خلیج باشد.

این آخر هفته اطلاعات زیادی در مورد Call Of Duty به بیرون درز کرده و Black Ops بعدی یا همان بازی Call Of Duty سال ۲۰۲۴ قرار است در دوران جنگ خلیج جریان داشته باشد. این اطلاعات درزشده، ظاهرا از فایل‌های بیلد آلفا بازی وارزون موبایل به دست آمده و این فایل‌ها حاوی اطلاعاتی در مورد بازی‌های آینده، مثل نسخه بعدی Black Ops از استودیوی Treyarch بودند.

جزئیات بازی Call Of Duty سال ۲۰۲۴ توسط کاربری به نام RealiityUK در توییتر منتشر شده و همچنین او اطلاعات دیگری را در Reddit قرار داده است.

بازی بعدی استودیو Treyarch که با نام T10 از آن یاد شده است، قاعدتا نسخه بعدی از سری Black Ops است. آخرین نسخه این سری با نام Cold War منتشر شد.

برخی از فایل‌ها همچنین در مورد هواپیمای جنگنده Lockheed F-117 Nighthawk هستند و این جنگنده به صورت عمده طی جنگ خلیج توسط ارتش ایالات متحده آمریکا استفاده می‌شده است.

یک Concept art هم در فایل‌ها وجود دارد که سربازان آمریکایی را در حال هجوم به یک مکان را به تصویر می‌کشد.

همچنین اشاراتی به موگادیشو در فایل‌ها وجود دارد که احتمالا مربوط به نبرد اکتبر ۱۹۹۴ موگادیشو می‌شود که جالب است بدانید که این نبرد در فیلم Black Hawk Down اقتباس شد.

بازی بعدی استودیو Treyarch قرار بود سال آینده میلادی عرضه شود، ولی بلومبرگ در ماه فوریه اعلام کرد که این بازی قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی منتشر شود.

نسخه بعدی که از سری Call Of Duty عرضه خواهد شد، بازی Modern Warfare 2 استودیو Infinity Ward است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر (مصادف با ۳ آبان) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس/اس و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.

حدس شما در مورد بازی Call Of Duty سال ۲۰۲۴ چیست؟ فکر می‌کنید روایت جنگ خلیج به اندازه‌‌ی کافی برای مخاطبین جذاب است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا