1%
  • 0/10

انتشار آپدیت نسل بعدی Fallout 4 عقب افتاد

تا سال آینده میلادی

انتشار آپدیت نسل بعدی Fallout 4 عقب افتاد ۰ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نسل بعدی Fallout 4

بر اساس بیانیه اخیر شرکت بتزدا، انتشار آپدیت نسل بعدی بازی Fallout 4 تا سال ۲۰۲۴ میلادی عقب افتاده است.

تعداد قابل توجهی از اعضای استودیوی بتزدا مشغول پشتیبانی از بازی استارفیلد هستند و گروهی دیگر نیز روی ساخت بازی جدید الدر اسکلروز فعالیت می‌کنند. با این حال، این سازنده عناوین قدیمی خود را به فراموشی نسپرده و در کمال تعجب، همچنان توسعه و بهبود بازی فال‌اوت ۴ را در دستور کار خود قرار داده است.

به بیان دقیق‌تر، شرکت بتزدا پیش‌تر اعلام کرده بود که یک به‌روزرسانی جهت ارتقای بازی Fallout 4 به نسل نهم عرضه می‌کند. این آپدیت برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بود، اما ظاهرا پروسه توسعه آن طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفته و به همین خاطر، انتشار آن به سال ۲۰۲۴ میلادی موکول شده است.

به‌روزرسان ارتقا به نسل بعدی Fallout 4 قرار است به صورت رایگان در دسترس دارندگان نسخه نسل هشتم بازی قرار بگیرد. این آپدیت دو حالت کوآلیتی (Quality) و پرفرمونس (Performance) را به بازی اضافه می‌کند. در حالت نخست، بازی در رزولوشن 4K واقعی اجرا می‌شود. افرادی که قصد دارند بازی را در بهترین کیفیت ممکن هستند، این گزینه مختص آن‌ها خواهد بود.

در حالت عملکرد یا همان پرفرمونس، وضوح تصویر به طور دینامیکی کاهش می‌یابد و در عوض شاهد افزایش نرخ فریم خواهیم بود. انتظار می‌رود که با انتخاب این گزینه، بازی با نرخ ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه روی کنسول‌های نسل نهم اجرا شود.

لازم به ذکر است که این آپدیت برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود. در کنار این‌ها، گفته شده که به‌روزرسان برای پلتفرم رایانه شخصی نیز منتشر خواهد شد که البته هنوز جزئیات دقیقی از تغییرات این آپدیت در دسترس نیست.

بهتر است بدانید که نسخه ششم سری The Elder Scrolls در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه‌ خود را در بتزدا سپری می‌کند. بر اساس اعلام شرکت بتزدا، روند ساخت بازی Fallout 5 بعد از اتمام پروژه مزبور آغاز خواهد شد. بر این اساس، به نظر می‌رسد که هنوز زمان زیادی به عرضه این عنوان باقی مانده و هواداران باید چند سالی را با تجربه آثار فعلی بگذارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments