بازیکنان Fall Guys با چیترها مقابله می‌کنند

دیگر از مچ‌های نابرابر خبری نیست

بازیکنان Fall Guys با چیترها مقابله می‌کنند مهسا سپاهی ۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Fall Guys

از آن‌جایی که تعداد متقلبین بازی Fall Guys روز به روز در حال افزایش است، استودیوی Mediatonic برای حل این مشکل راه حل جالبی پیدا کرده تا جلوی تقلب چیترها گرفته شود.

با وجود آن‌که توسعه‌دهندگان بازی Fall Guys تا کنون تلاش‌های زیادی برای عدم موفقیت متقلبین در این عنوان داشته‌اند، با این حال همچنان آمار چیترها در نسخه‌ی رایانه‌‌ی شخصی Fall Guys بالا است. مسئله‌ی حضور متقلبین در بازی‌های آنلاین همیشه اهمیت زیادی داشته و توسعه‌دهندگان و بخش پشتیبانی عناوین بسیاری سعی دارند تا جلوی نابرابری میان بازیکنان را بگیرند تا شرایط برنده شدن در ویدیوگیم‌ها در منصفانه‌ترین حالت ممکن اتفاق بیافتد. در واقع، حضور زیاد چیترها در یک بازی می‌تواند باعث افت جذب کاربر و حتی از دست دادن بازیکنان وفادار باشد.

به‌نظر می‌رسد مسئله‌ی تقلب در بازی Fall Guys به اوج خود رسیده و باعث نارضایتی تعداد زیادی از بازیکنان شده است. از همین رو، توسعه‌دهندگان قصد دارند تا با متحد کردن بازیکنان، جلوی چیترها را بگیرند. همچنین، استودیوی Mediatonic به‌خاطر این مشکل از بازیکنان عذرخواهی کرده و می‌گوید طی هفته‌های آینده، با اضافه کردن سیستم جدید آنتی‌چیت، جلوی متقلبین را می‌گیرد. جالب است بدانید این سیستم ضد تقلب قبل‌تر در بازی بتل رویال فورتنایت استفاده شده است.

عنوان Fall Guys به تازگی توسط دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شده و در زمان نسبتا کوتاهی به محبوبیت چشم‌گیری رسید. این بازی بتل رویال، بر خلاف دیگر بازی‌های این سبک، یک اثر پلتفرمر به شمار می‌رود که با دنیای رنگارنگ خود مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی بازی Fall Guys را از سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا