تصاویر جدید The Falcon and the Winter Soldier بازگشت یک شخصیت قدیمی را تایید می‌کنند

بتروک پس از یک غیبت طولانی بازخواهد گشت

تصاویر جدید The Falcon and the Winter Soldier

وب سایت Just Jared اخیرا تصاویر جدید The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرد که بازگشت یک شخصیت قدیمی را تایید می‌کنند.

باکی بارنز با نقش‌آفرینی سباستین استن (Sebastian Stan) و سم ویلسون با نقش‌آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie) نقش مهمی را در فاز سوم دنیای سینمایی مارول ایفا کردند. بارنز را می‌توان عامل جدا شدن انتقامجویان از یکدیگر و تقابلشان دانست و ویلسون هم در پایان Avenger: Endgame به عنوان کاپیتان آمریکای جدید انتخاب شد. آن‌ها در طول این سال‌ها نقش شخصیت‌های مکمل را ایفا می‌کردند اما شرایط با The Falcon and The Winter Soldier تغییر خواهد کرد. اولین سریال ابرقهرمانی دیزنی پلاس قصد دارد ماجراجویی‌هایی را به تصویر بکشد که روی باکی و سم تمرکز دارند.

اگرچه اتفاقات The Falcon and The Winter Soldier حول محور باکی بارنز و سم ویلسون می‌چرخد اما شخصیت‌های دیگری هم حضور دارند. تا به این لحظه بازگشت شارون کارتر با نقش‌آفرینی امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) و زمو با نقش‌آفرینی دنیل برول (Daniel Brühl) تایید شده‌ است که آخرین حضور آن دو به Captain America: Civil War برمی‌گردد. از شخصیت‌های تازه‌وارد هم می‌توان جان واکر را نام برد. اگرچه استیو راجرز سپر را به ویلسون سپرد اما ظاهرا دولت اصرار دارد واکر به کاپیتان آمریکای جدید تبدیل شود. در ضمن، به نظر می‌رسد کارتر و زمو تنها شخصیت‌های قدیمی‌ای نیستند که بازمی‌گردند.

وب سایت Just Jared اخیرا تصاویر جدید The Falcon and the Winter Soldier را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. از نکات قابل‌توجه این عکس می‌توان به حضور جورج سنت-پیر (Georges St-Pierre) در صحنه‌های فیلمبرداری اشاره کرد. اگر به یاد نمی‌آورد، باید بگوییم او نقش بتروک را در فیلم Captain America: The Winter Soldier ایفا کرده و پس از آن در هیچ اثر دیگری حاضر نشد. دیگر نکته‌ی قابل‌توجه، دزموند چیام (Desmond Chiam) است. تصاویر جدید از پشت صحنه‌ی سریال را می‌توان حکم تاییدی بر حضور این هنرپیشه‌ی استرالیایی در تیم بازیگری دانست. تا به این لحظه هیچ گونه اطلاعاتی از نقش او منتشر نشده است.

بتروک یک ابرشرور خیالی است که نخستین بار در شماره‌ی ۷۵ کمیک بوک‌های Tales of Suspense حضور یافت. او اصالتا فرانسوی بوده و برای مدتی در ارتش نیروهای خارجی فرانسه عضو بود تا اینکه آن را ترک کرد و به یک مزدور تبدیل شد. بتروک مهارت بالایی در ساواته (بوکس فرانسوی) دارد. همتای این شخصیت در دنیای سینمایی مارول توسط شیلد دستگیر شد اما پس از نابود شدن سازمان، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر فرار او به وجود آمد. با توجه به تصاویر می‌توان گفت آن گمانه‌زنی‌ها صحت داشتند. با این حال، مشخص نیست بتروک بازگشته تا برای شارون کارتر عضو سابق شیلد دردسر ایجاد کند یا نقشی مثبت در جریان داستان خواهد داشت.

سریال تلویزیونی The Falcon and the Winter Soldier، شش قسمت داشته و در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا