آیا ارتباطی بین The Falcon and The Winter Soldier و Avengers: Endgame وجود دارد؟

شواهد که اینگونه می‌گویند

داستان Avengers: Endgame

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا روی وب سایت IMDB قرار گرفته‌اند، ظاهرا ارتباط مستقیمی بین The Falcon and The Winter Soldier و داستان Avengers: Endgame وجود دارد.

مارول در فاز جدید دنیای سینمایی خود تنها به فیلم‌ها اتکا نکرده و سعی دارد برخی خط‌های داستانی را با استفاده از سریال‌های ابرقهرمانی پیش ببرد. The Falcon and The Winter Soldier، یکی از سریال‌هایی است که تاکنون معرفی شده و قرار است ماجراجویی‌های مشترک سم ویلسون و باکی بارنز را پس از به پایان رسیدن خط داستانی سنگ‌های ابدیت به تصویر بکشد؛ شخصیت‌هایی که در گذشته رابطه‌ی چندان خوبی با هم نداشتند. البته شخصیت‌های آشنا به همین دو مورد خلاصه نشده و طرفداران می‌توانند خود را برای ملاقات دوباره با شارون کارتر و هلموت زمو آماده کنند.

مارول سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ی خود را در قبال The Falcon and The Winter Soldier هم به کار گرفته و در نتیجه، جزئیات رسمی چندانی از داستان در دسترس نیست. با این حال، طرفداران اندک اطلاعات موجود را مانند تکه‌های پازل کنار هم قرار داده و به نتایج جالبی رسیدند. با توجه به آنچه در Avengers: Endgame دیدیم، استیو راجرز هویت کاپیتان آمریکا را به سم ویلسون داد اما ظاهرا دولت می‌خواهد شخص دیگری به عنوان کاپیتان آمریکای جدید معرفی شود. بدین ترتیب، شخصیت‌های اصلی در کنار مبارزه با گروه‌ها و سازمان‌های خلافکاری، کشمکش‌هایی با دولتمردان خواهند داشت. به لطف اطلاعاتی که اخیرا افشا شدند، حالا نام یکی از گروه‌های خلافکاری حاضر در داستان را می‌دانیم.

یکی کاربران ردیت که مشغول چرخیدن در صفحه‌های وب سایت IMDB بود، متوجه شد دو بازیگر ژاپنی به نام‌های کویی جوآ (Kawui Joa) و لئو انجو (Leon Ngo) در سریال The Falcon and The Winter Soldier نقش‌آفرینی کرده‌اند. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که در مقابل نام آن‌ها عبارت «عضو گروه یاکوزا» نوشته شده و همچنین تنها در یک قسمت حضور دارند. متاسفانه جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده اما می‌توان حدس‌هایی زد. کلینت بارتون پس از کشته شدن اعضای خانواده‌اش در اثر بشکن تانوس، یک هویت جدید تحت عنوان رونین برای خود ساخت و به کشتن افرادی پرداخت که از دید او باید به واسطه‌ی بشکن کشته می‌شدند اما زنده ماندند. او در جریان تلاش‌های خود برای کشتن انسان‌های نالایق به سراغ گروه‌های مختلفی رفت که یاکوزا یکی از آن‌ها بوده است.

ظاهرا کشتار اعضای یاکوزا توسط کلینت بارتون شرایطی را به وجود می‌آورد که در آن شاهد تقابل سم ویلسون و باکی بارنز با دیگر اعضای این گروه خلافکاری خواهیم بود. توجه داشته باشید این موارد تنها گمانه‌زنی بوده و احتمال اشتباه بودنشان وجود دارد، به خصوص اینکه اطلاعات قرار گرفته روی وب سایت IMDB گاهی اوقات نادرست از آب درمی‌آیند.

در انتها، لازم به ذکر است که The Falcon and The Winter Soldier قرار بود در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (مرداد الی شهریور) پخش شود اما این اتفاق به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا