جزئیات تازه‌ای از رابطه‌ی سم و باکی در سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد

آنتونی مکی: سم و باکی هرگز دوستان یکدیگر نبودند

رابطه‌ی سم و باکی

آنتونی مکی بازیگر نقش فالکون در دنیای سینمایی مارول در مصاحبه‌ی اخیر خود اطلاعات تازه‌ای را از رابطه‌ی سم و باکی در سریال The Falcon and the Winter Soldier به اشتراک گذاشت.

دنیای سینمایی مارول طی چند ماه آینده وارد دوره‌ای جدیدی می‌شود. روایت داستان‌ها دیگر تنها به فیلم‌های سینمایی متکی نخواهد بود و مارول سعی می‌کند تا بخش‌های مهمی از ماجراجویی‌های ابرقهرمانانش را از طریق سریال‌های تلویزیونی به تصویر بکشد. The Falcon and the Winter Soldier، اولین سریالی است که روی دیزنی پلاس قرار گرفته و همان‌طور که از نامش پیدا است، روی دو شخصیت فالکون و سرباز زمستان تمرکز دارد.

اسپویل: در پایان فیلم Avengers: Endgame دیدیم که استیو راجرز به دهه‌ی ۴۰ میلادی بازگشت و زندگی آرامی را با پگی کارتر تجربه کرد. همین موضوع هم باعث شد تا کاپیتان آمریکا در زمان حال به فرد پیری تبدیل شده و دیگر توان مبارزه را نداشته باشد. راجرز نهایتا سپر را به فالکون سپرد. حالا سرباز زمستان و فالکون باید بدون کمک کاپیتان آمریکا در راستای بهبود رابطه‌ی میانشان تلاش کرده و در عین حال به مقابله با تهدیدی جدید بپردازند.

رابطه‌ی سم و باکی شروع چندان خوبی نداشت؛ زیرا باکی در آن زمان شستشوی مغزی شده بود و نقش یک قاتل را ایفا می‌کرد که حتی باعث مرگ پدر تونی استارک شد. علی‌رغم اینکه باکی توانست از شرایط گذشته‌ی خود فاصله گرفته تا دیگر تحت امر هیچ فرد دیگری نباشد اما رابطه‌ی او با سم همچنان مشکلاتی دارد. در طول این مدت بارها این دو شخصیت را دیدیم که در حال جر و بحث کردن با یکدیگر بوده‌اند.

آنتونی مکی (Anthony Mackie) بازیگر نقش سم ویلسون در دنیای سینمایی مارول اخیرا مصاحبه‌ای را با Rotten Tomatoes TV انجام داد. این مصاحبه قرار بود درباره‌ی فصل دوم سریال Altered Carbon باشد اما در بخش‌هایی از آن به سریال The Falcon and the Winter Soldier پرداخته شد. مکی در ابتدای حرف‌هایش گفت سریال‌ها متفاوت از فیلم‌های سینمایی خواهند بود؛ زیرا طرفداران این فرصت را خواهند داشت تا زمان بیشتری را در کنار شخصیت‌ها بگذرانند:

من و باکی در سریال The Falcon vs. the Winter Soldier باید رابطه‌ی دوستانه‌ای را به‌وجود بیاوریم و شما هم [در طول سریال] عمق پیدا کردن آن را خواهید دید. همان‌طور که می‌دانید، ما هرگز دوستان یکدیگر نبودیم؛ البته هنوز هم نیستیم.

آنتونی مکی در صحبت‌های خود برای اشاره به سریال، از عبارت The Falcon vs. the Winter Soldier استفاده کرد، در حالی که The Falcon and the Winter Soldier نام دارد. این نشان می‌دهد اختلافات بین سم و باکی حتی اوایل سریال هم شدت دارد. حال اینکه رابطه‌ی نه چندان دوستانه‌ی آن دو چقدر طول می‌کشد و چه اتفاقی باعث می‌شود تا اختلافات را کنار بگذارند، فعلا مشخص نیست. در این میان، بازگشت هلموت زمو با نقش‌آفرینی دنیل برول (Daniel Brühl) هم احتمالا برای شخصیت‌های اصلی نخستین سریال مارولی دیزنی پلاس دردسرساز خواهد بود. هر چند، شک و شبهه‌هایی پیرامون نقش او در داستان وجود دارد.

در بخشی از تریلر منتشر شده در رویداد Super Bowl دیدیم که باکی از شلیک به هلموت زمو امتناع می‌کند. همین یک صحنه کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی پیرامون تبدیل شدن او به یکی از متحدان ابرقهرمانان به‌وجود بیاید. به این مورد، باید کاپیتان آمریکای جدید را هم اضافه کرد که نقش‌آفرینی‌اش به وایت راسل (Wyatt Russell) سپرده شده است. این ابرقهرمان که با نام واقعی جان واکر شناخته می‌شود، احتمالا اوایل سریال برای فالکون و سرباز زمستان مشکلاتی ایجاد خواهد کرد. در ضمن، شخصیت شارون کارتر با نقش‌آفرینی امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) هم باز می‌گردد. آخرین حضور او در فیلم Captain America: Civil War بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا