عکس جدیدی از بازیگر شارون کارتر The Falcon and The Winter Soldier منتشر شد

عکسی که خبرساز شد

Falcon and the Winter Soldier

به تازگی عکس جدیدی در اینترنت منتشر شده که شخصیت شارون کارتر (Sharon Carter) در The Falcon and The Winter Soldier را نشان می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید عوامل The Falcon and The Winter Soldier مشغول تولید این عنوان ابرقهرمانی هستند. در واقع، تیم تولید هم‌اکنون در آتلانتا واقع در ایالت جرجیای آمریکا حضور دارند و روند فیلمبرداری را پیش می‌برند. گفته می‌شود روند ضبط صحنه‌ها به پایان خود نزدیک شده و به زودی تاریخ انتشار این عنوان اعلام می‌شود.

در عکسی که به تازگی از سر صحنه‌ی فیلمبرداری The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده، امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) را می‌بینیم که لبخند می‌زند. او در فیلم‌های Captain America: The Winter Soldier و Captain America: Civil War ایفای نقش داشته و قرار است در نقش شارون کارتر در The Falcon and The Winter Soldier بازی کند. این عکس در اینستاگرام Onset.Unseen به اشتراک گذاشته شده و توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

Emily VanCamp

فالکون و سرباز زمستان، مینی سریال جدید شبکه‌ی دیزنی پلاس، به زودی روند فیلمبرداری را طی کرده و پخش می‌شود. ماجرای این مینی سریال بعد از فیلم Avengers: Endgame اتفاق افتاده و در آن سم در نقش کاپیتان آمریکا و Winter Soldier در کنار یک‌دیگر حضور دارند. از بازیگران این عنوان ابرقهرمانی می‌توان به آنتونی مکی، سباستین استن، امیلی ون‌کمپ و دنیل برول اشاره کرد. با وجود آن‌که شیوع ویروس کرونا باعث مشکلات زیادی برای عوامل The Falcon and The Winter Soldier شده، اما سازندگان به ساخت این پروژه ادامه می‌دهند.

لازم به ذکر است که مدتی پیش وب سایت دیزنی پلاس زمان حدودی پخش The Falcon and The Winter Soldier را اعلام کرد. طبق این خبر، محصول جدید استودیوی مارول که در مجموع شش قسمت خواهد داشت، در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی به مرحله‌ی انتشار خواهد رسید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا