آیا شاهد رونمایی از نسخه جدید Fable و Perfect Dark خواهیم بود؟

بازار شایعات حول مراسم ماه جولای ایکس‌باکس داغ‌تر از همیشه!

آیا شاهد رونمایی از نسخه جدید Fable و Perfect Dark خواهیم بود؟

با توجه به برنامه‌های مایکروسافت برای رونمایی از عناوین فرست پارتی طی رویداد آنلاین ماه آینده، شایعات بسیاری منتشر شده است که از معرفی نسخه جدید بازی‌های Fable و Perfect Dark خبر می‌دهند.

همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود، رویداد جایگزین مایکروسافت برای E3 در ماه جولای میلادی (ماه آینده) برگزار خواهد شد؛ ردموندی‌ها قصد دارند در رویداد ماه جولای به معرفی لاین‌آپ فرست پارتی خود برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس بپردازند. هر روز که به این رویداد نزدیک‌تر می‌شویم، بازار اخبار و شایعات نیز داغ‌تر می‌شود. پیرو همین موضوع، پیدا شدن دو اکانت توییتری برای آی‌پی‌های Fable و Perfect Dark باعث شد تا کاربران به رونمایی از این عناوین امیدوار شوند.

ماجرا از آنجا شروع شد که تام وارن (Tom Warren)، نویسنده وب‌سایت ورج، از ساخت اکانت‌های توییتری برای دو عنوان Fable و Perfect Dark خبر داد. در ابتدا گمان می‌رفت که این صفحات ساختگی بوده و توسط طرفداران ایجاد شده‌اند؛ اما کاربری به نام DanIsDTM با بررسی این حساب‌ها متوجه شده است که هر دو اکانت در واقع با آدرس های ایمیل مایکروسافت ثبت شده‌اند. علاوه بر این، در حالی که هر دو صفحه در حالت خصوصی قرار دارند، اکانت @PerfectDarkGame توسط یکی از کارمندان Xbox دنبال می‌شود.

حال، آرون گرینبرگ، رئیس بخش بازاریابی ایکس‌باکس، به این شایعات واکنش نشان داده و اظهار داشته است که این حساب‌ها با هدف تضمین فرصت‌های اجتماعی برای آی‌پی‌های شرکت و سال‌ها قبل ثبت شده‌اند. گرینبرگ می‌گوید:

می دانم همه بی‌صبرانه منتظر اخبار تازه هستند، اما متاسفم که باید ناامیدتان کنم. این حساب‌ها چند سالی می‌شود که غیرفعال هستند؛ این کار، روشی استاندارد برای حفاظت از حقوق و فرصت‌های اجتماعی IPها محسوب می‌گردد.

البته این اظهار نظر برای خاموش کردن بازار شایعات کافی نبود؛ جایی که وارن نشان داد، این اکانت‌های به تازگی و طی ماه‌های مارس و ژوئن سال جاری ثبت شده‌‍‌اند.

با این اوصاف نمی‌توان ساخت نسخه‌ای تازه از بازی‌های بازی‌های Fable و Perfect Dark را با قاطعیت رد یا تایید کرد. مایکروسافت در حال حاضر ۱۵ استودیو‌ی بازی‌سازی در اختیار دارد که در حال توسعه‌ی عناوین تازه برای ایکس‌باکس سری ایکس هستند. انتظار می‌رود در رویداد ماه آینده، شاهد رونمایی از بازی‌های جدید برخی از این استودیوها باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا