اندرو لینکلن به دنیای سینمایی مارول خواهد پیوست؟

ریک گرایمز در mcu..

اندرو لینکلن به دنیای سینمایی مارول خواهد پیوست؟ نرگس کریمی پور ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
Andrew James Clutterbuck

با پایان یافتن فصل ۱۱ سریال محبوب مردگان متحرک، جنگ‌های داخلی و خارجی و تمام آنچه که در فرنچایز The Walking Dead شاهد آن‌ها بودیم صحنه انتشار را ترک خواهند کرد، و به همین دلیل به نظر می‌رسد از این پس بازیگران توانا این فرنچایز را در دیگر آثار سینمایی و تلویزیونی خواهیم دید. شکی نیست که The Walking Dead به عنوان یک نقطه شروع عالی برای بسیاری از هنرمندان این فرنچایز عمل کرد و اکنون این بازیگرها به لطف فرنچایز مردگان متحرک، مشهور و موفق شده‌اند. اکنون یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های این سریال می‌تواند به بزرگترین فرنچایز موجود در جهان بپیوندد. به تازگی اخباری منتشر شده است که اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) در حال مذاکره برای پیوستن به دنیای سینمایی مارول است. او به حدی حرفه‌ای است که می تواند از دنیای زامبی‌ها به دنیای ابرقهرمانان سفر کند.

جزئیات در مورد چگونگی پیوستن اندرو لینکلن به دنیای سینمایی مارول در حال حاضر روشن نیست. اطلاعات زیادی در مورد شخصیت یا شخصیت‌های احتمالی که این بازیگر می‌تواند به آن‌ها بپردازد در دست نیست و مشخص نیست که او چگونه می‌تواند قدم به این جهان بگذارد. با معرفی فیلم‌های بیشتر و بیشتر و سریال‌های مختلف که هنوز در دست ساخت قرار دارند و در آینده به دیزنی پلاس می‌آیند، چند سال آینده پر از خبرهای خوبی‌ از MCU خواهد بود. در حال حاضر تنها عنوان برخی پروژه‌ها مانند Fantastic Four، Guardians of the Galaxy Vol 3، Secret Invasion، Ironheart، و Arm or Wars مشخص شده است. 

 The Walking Dead آخرین قسمت‌های خود را سپری می‌کند و به تازگی آخرین نیم فصل آن در این هفته به پایان رسید. هنوز هشت قسمت از داستان اصلی بازماندگان آخرالزمان زامبی باقی مانده است. همچنین تعداد زیادی اسپین‌آف دیگر در راه است. در حالی که ما می‌دانیم اندرو لینکلن در نقش ریک گرایمز هنوز در این جهان زنده است، مشخص نیست که چگونه او پیش از پایان یافتن سری اصلی به این فرنچایز باز خواهد گشت یا خیر.

این بازیگر در ماه‌های اخیر در آتلانتا و اطراف آتلانتا، جایی که مردگان متحرک فیلمبرداری می‌شود، دیده شده بود، و این امر منجر به گمانه‌زنی‌هایی شد مبنی بر اینکه او باری دیگر در این فرنچایز حضور خواهد داشت. اگرچه او سال‌ها است که در سریال اصلی بازی نمی‌کند، اما برنامه‌های زیادی برای فیلم‌های مردگان متحرک با بازی اندرو لینکلن در یکی از نقش‌های اصلی وجود دارد. در مجموع به نظر می‌رسد سه فیلم در برنامه باشد و ظاهراً بر روی اتفاقی که در فصل نهم برای ریک رخ داده است، تمرکز خواهد کرد.

به نوبه خود، اندرو لینکلن از زمان ترک The Walking Dead فعالیت هنری خاصی نداشته است. او چند سال پیش در فیلم Penguin Bloom در کنار نائومی واتس (Naomi Watts) بازی کرد. همچنین در آینده نزدیک نقشی در گلچین ترسناک گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) کارگردان مشهور ژانر گوتیک، که در نتفلیکس منتشر خواهد شد به ایفای نقش خواهد پرداخت.  بدون شک با توجه به بازی قوی این هنرمند، او در دنیای سینمایی مارول هم به بهترین شکل ممکن حضور پیدا خواهد کرد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا