هرآنچه از فصل سوم انیمه انتقام جویان توکیو می دانیم

هرآنچه از فصل سوم انیمه انتقام جویان توکیو می دانیم

تاریخ و زمان انتشار فصل سوم Tokyo Revengers

فصل سوم انیمه انتقام جویان توکیو (Tokyo Revengers) با نبردهای باندهای خلافکاری، سفر در زمان و روابط پیچیده دوستی و عاشقانه، منتشر شد.

در فصل آخری که منتشر شد، در ابتدا به نظر می‌رسید که هاناگاکی تاکمیچی (Hanagaki Takemichi) کمی بهتر از قبل عمل میکرد و گذشته را تا حدی به سمت بهتری سوق داده بود. اما با این حال، همه ما می‌دانیم که زندگی در دنیای انیمه انتقام جویان توکیو کار راحتی نیست. با جلو رفتن داستان، ما دیدیم که نقشه‌های کیساکی (Kisaki) درست همانطور که میخواست پیش رفت و اینگونه مایکی (Mikey) و بانو توکیو مانجی / تومان (Tokyo Manji / Toman) را به نابودی کشید. بازهم به طرز بسیار دلخراشی ما شاهد این بودیم که تاکمیچی موفق نشد هیناتا (Hinata) را از مرگ نجات دهد. به علاوه، کارکتر جدید دیگری هم به داستان اضافه شد که تنها باعث بدتر شدن همه چیز شد؛ این کارکتر که در داستان با نام ایزانا کوروکاوا (Izana Kurokawa) شناخته شده است، باعث به وجود آمدن چالش‌های بیشتری برای کارکترهای اصلی و قهرمانان داستان شد. با همه اینها، طرفداران این انیمه در سراسر جهان مشتاقانه منتظر انتشار این انیمه زیبا و هیجان انگیز هستند. به همین ترتیب، ما نیز در ادامه این مطلب، هرآنچه که در مورد فصل سوم انیمه انتقام جویان توکیو میدانیم را بررسی می‌کنیم.

تاریخ و زمان انتشار فصل سوم انیمه انتقام جویان توکیو.

فصل سوم انیمه انتقام جویان توکیو: آرک تنجیکو (Tokyo Revengers: Temjiku arc) در روز سوم ماه اکتبر/ یازدهم مهر ماه امسال به صورت رسمی در بیشتر کشورهای دنیا اکران می‌شود. برای طرفداران ژاپنی هم، قسمت اول این فصل در روز چهارم ماه اکتبر، ساعت 12:00 در شبکه‌های محلی متعددی منتشر خواهد شد. اما با توجه به برنامه انتشار همزمانی پلتفم دیزنی پلاس، زمان اکران قسمت اول در مناطق مختلف جهان متفاوت خواهد بود.

سفر تاکمیچی برای نجات آینده ادامه پیدا خواهد کرد.

در آرک تنجیکو انیمه Tokyo Revengers، چالشهای دیگری بر سر راه قهرمان داستان، هاناگاکی تاکمیچی قرار می‌گیرد. همه ما میدانیم که او در طول کل داستان این انیمه، به خاطر توانایی سفر در زمانش مشکلات بسیار زیادی بر سر راهش قرار میگرفتند. اما اینبار برای نجات جان هیناتا و توکیو مانجی مجبور است با مشکلات بسیار بزرگتری از قبل دست و پنجه نرم کند. تاکمیچی پس از آنکه با مانجیرو سانو (Manjiro Sano) ملاقات می‌کند و تلاش می‌کند تا گذشته را بازنویسی کند، باعث می‌شود آینده‌ای بسیار تلخ به وجود بیاید که در آن، باند توکیو مانجی به نابودی کشیده می‌شود. تاکمیچی نیز برای مقابله با دستور کار شوم کیساکی، به سفری می‌رود تا در آن قدرتمندتر شود.

با این وجود، همه چیز به صورت ناگهانی تغییر می‌کند و آنگونه که تاکمیچی پیش بینی کرده بود جلو نمی‌رود. همه این تغییرات هم به خاطر باند مرموز یوکوهاما (Yokohama)و رهبر آن ایزانا کوروکاوا (Izana Kurokawa) اتفاق می‌افتند. قرار است آرک تنجیکو اینگونه پیش برود که همه بخش‌های تومان به خاطر این باند بزرگ در تنگنا قرار بگیرند. یوکوهاما قصد دارد بر همه باندهای تبهکاری دیگر ژاپن تسلط پیدا کند. به این ترتیب، چالش‌های بسیار بیشتر و البته بزرگتری برای تاکمیچی و دوستانش به وجود می‌آیند که آنها را در شرایط بسیار سختی قرار می‌دهد.

3.8 19 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا