#مهسا_امینی

ایوان پیترز در تیم بازیگری سریال WandaVision حضور دارد

در نقشی نامعلوم

تیم بازیگری سریال WandaVision

اگر گزارش منتشر شده در فضای مجازی صحیح باشد، ایوان پیترز اواخر سال گذشته‌ی میلادی به تیم بازیگری سریال WandaVision پیوسته است.

اگرچه تعدادی از شخصیت‌های دوست‌داشتنی مارول در پایان فاز سوم دنیای سینمایی به انتهای مسیر خود رسیدند اما طرفداران به دو دلیل برای آغاز فاز چهارم هیجان‌زده هستند. اولین دلیل، برنامه‌های استودیوی سازنده برای معرفی شخصیت‌های جدید از جمله شانگ-‌چی و اترنال‌ها است. دومین دلیل هم نسل جدید سریال‌های تلویزیونی مارول است که تفاوت بزرگ و مهمی با سریال‌های قدیمی دارند. کوین فایگی و تیمش سعی کردند در این محصولات تلویزیونی که برای دیزنی پلاس ساخته می‌شوند، به شخصیت‌های مکملی بپردازند که در جریان فیلم‌های سینمایی فرصت کافی برای خودنمایی نداشتند. یکی از این سریال‌ها WandaVision با محوریت اسکارلت ویچ است.

با توجه به گزارشی که چندی پیش روی خروجی Murphy’s Multiverse قرار گرفت، ایوان پیترز (Evan Peters) اواخر سال گذشته‌ی میلادی برای ایفای یک نقش مهم به تیم بازیگری سریال WandaVision اضافه شد. جزئیاتی از نقش پیترز موجود نیست و تنها می‌دانیم این بازیگر آمریکایی مدت کوتاهی پس از امضای قرارداد سر صحنه‌ی فیلمبرداری حاضر شد و صحنه‌های مربوط به خود را ضبط کرد. او از دوران کودکی به هنرپیشگی علاقه داشت و از همان زمان تلاش خود را به کار گرفت تا به این حوزه ورود پیدا کند. پیترز در اولین تست بازیگری خود موفق نشد اما در دومین تست بازیگری توانست توجه تهیه‌کننده را به خود جلب کرده و نقش اصلی فیلم درام Clipping Adam را از آن خود کند؛ عملکرد او در این اثر بسیار مورد توجه قرار گرفت.

ایوان پیترز سپس در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت اما نقطه‌ی عطف دوران کاری او را می‌توان پیوستن به تیم بازیگری American Horror Story در سال ۲۰۱۱ میلادی دانست. اگرچه این سریال قصه‌های متفاوتی را روایت می‌کند اما او یکی از بازیگرانی است که سازندگان ترجیح داده‌اند در فصل‌های مختلف حضور داشته باشد. جدیدترین فصل این سریال آنتولوژی قرار است در سال جاری میلادی از شبکه‌ی فاکس پخش شود. آثار قابل‌توجه پیترز تنها به همین مورد ختم نمی‌شود. او نقش کوئیک‌سیلور را هم در فرنچایز مردان ایکس بر عهده داشته است. این بازیگر آمریکایی نخستین بار در X-Men: Days of Future Past حضور یافت و سپس در سه فیلم دیگر از جمله Dark Phoenix به ایفای نقش پرداخت.

اگرچه مردان ایکس و ابرقهرمانان مارولی در کمیک بوک‌ها به یکدیگر مرتبط هستند اما نمی‌توان انتظار داشت که ایوان پیترز بار دیگر به عنوان کوئیک‌سیلور جلوی دوربین ظاهر شود؛ زیرا چنین نقشی را پیش از این آرون تیلور-جانسون (Aaron Taylor-Johnson) در دنیای سینمایی ایفا کرده بود. شخصیت کوئیک‌سیلور در جریان اتفاقات Avengers: Age of Ultron کشته شد اما طبق شایعات اخیر، باید منتظر حضور او در جریان سریال WandaVision باشیم. اگر هم این ادعا صحیح باشد، بدون شک تیم تولید از جانسون برای به تصویر کشیدن این شخصیت استفاده کرده و به سراغ پیترز نخواهد رفت.

سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر (۱۱ آذر الی ۱۱ دی) پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا