تریلر جدید فیلم Eternals دنیای جدیدی از مارول نشان می‌دهد

اتفاقات تازه در فاز چهارم مارول

اگر تریلرهای قبلی فیلم جاودانگان را تماشا کنید، متوجه تفاوتش با فازهای قبلی دنیای سینمایی مارول می‌شوید. اما بهتر است به این تحولات عادت کنید، چون سه فاز قبلی مارول دیگر تمام شده و فاز چهارم با اینکه نگاه گذرایی به گذشته مارول دارد، اما ما را وارد دنیای جدیدی می‌کند.

تریلر جدیدی از فیلم جاودانگان در حساب یوتیوبی Marvel Entertainment منتشر شده که دنیای قبل از تانوس و قبل از همه موجودات را نشان می‌دهد. با اینکه فیلم جاودانگان می‌خواهد داستان خودش را روایت کند، اما اتفاقات قبلی مارول را هم زیر نظر دارد. حتی در قسمتی از تریلر انگار که به گذشته‌های قبل برمی‌گردد، دختری از داستان بشکن زدن تانوس و نابودی نیمی از انسان‌ها می‌گوید. در این تریلر حتی صحنه‌هایی از فیلم‌های قبلی انتقام‌جویان دیده می‌شود؛ صحنه‌هایی مثل دستکش طلایی بی‌نهایت تانوس و کل تیم انتقام‌جویان که برای نجات دنیا در پایان بازی باید لباس کوانتومی‌شان را به تن می‌کردند.

تریلر جدید فیلم Eternals از انسان‌های هزاران ساله و اتفاقات دنیای سینمایی مارول و سرنوشت کل سیارات می‌گوید. اما اگر عمر این انسان‌ها به هزاران سال می‌رسد، پس چرا زمانی که کل دنیا درگیر حمله لشکرکشی لوکی، حمله آلترون و قدرت‌طلبی تانوس بود، کاری نکردند. یعنی این انسان‌های قدرتمند در تمام این مدت مخفی شده بودند و هیج کاری نمی‌کردند. 

با اینکه خیلی از فیلم‌های امسال مانند فیلم بیوه سیاه و چانگ چی و افسانه ده حلقه زودتر از فیلم جاودانگان اکران شدند، اما میخ فاز چهارم سینمای مارول را این فیلم به زمین خواهد کوبید. تریلر‌های فیلم Eternals احتمالا چیزی بیشتر از فیلم‌های قبلی به طرفداران دنیای مارول نشان می‌دهد که نظرشان را درباره فیلم‌های محبوبشان عوض خواهد کرد.

تهیه کننده، نیت مور تایید می‌کند که فیلم جاودانگان در عین اینکه نگاهی به گذشته و حال دنیای مارول دارد، اما غافل از اتفاقات بعد از انتقام‌جویان پایان بازی و وضعیت کلی جهان هم نیست.

رئیس استودیو مارول کوین فایگی:

فیلم جاودانگان خلقت دنیای مارول را نشان می‌دهد.

داستان فیلم Eternals

کلویی ژائو، کارگردانی فیلم سینمایی Eternals از نژاد انسان‌های فناناپذیری می‌گوید که به جاودانگان شناخته می‌شوند. جاودانگانی که بعد از زندگی پنهانی چندهزاران ساله، جمع می‌شوند و در مقابل شروری به نام Deviants مقابله می‌کنند.

بازیگران فیلم Eternals

آنجلینا جولی، ریچارد مدن، کیت هرینگتون، جما چان، سلما هایک، دان لی، کمیل نانجیانی، بری کیوگان، لیا مک هیو، لورن ریدولاف و برایان تایری هنری از بازیگران جاودانه‌ها هستند.

انگار که سه فاز قبلی مارول تمام شده باشد، در فاز چهارم با قهرمانان و شخصیت‌های متفاوتی روبه‌رو هستیم که با طیف گسترده‌ای از اتفاقات گذشته و حال دنیای مارول دست و پنجه نرم می‌کنند. با تماشای تریلر جدید فیلم جاودانگان چیز زیادی دستگیرمان نمی‌شود و می‌خواهد همه‌مان را یکدفعه شگفت‌زده کند. هرچند از فضای این فیلم می‌توان حدس زد که چیز بیشتری می‌خواهد نشان دهد. تاریخ اکران این فیلم مورد انتظار و مبارزات این انسان‌ها قرار است در ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۴ آبان ۱۴۰۰) باشد.

نظر شما درباره این تریلر چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا