برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویر جدید فیلم The Eternals سرصحنه فیلمبرداری را نشان می‌دهد

نخستین نگاه به شهر خدایان فضایی و شخصیت سرسی

تصاویر جدید فیلم The Eternals سرصحنه فیلمبرداری را نشان می‌دهد ۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر جدید فیلم The Eternals

همزمان با ادامه روند تولید، تصاویر جدید فیلم The Eternals در فضای مجازی منتشر شدند که سرصحنه فیلمبرداری و پشت صحنه را نشان می‌دهند. در این تصاویر یکی از مهم‌ترین لوکیشن‌ها، یعنی شهر خدایان فضایی هم دیده می‌شود.

ساعاتی قبل، تصاویر جدید فیلم The Eternals از سرصحنه فیلمبرداری و پشت صحنه منتشر شد که شهر خدایان فضایی، یک لوکیشن نامشخص و شخصیت سرسی را برای نخستین‌بار به‌نمایش می‌گذارند. این فیلم ابرقهرمانی توسط کلوئه ژائو (Chloé Zhao) کارگردانی می‌شود و بازیگران شناخته شده بسیاری از جمله آنجلینا جولی (Angelina Jolie)، ریچارد مدن (Richard Madden) و سلما هایک (Salma Hayek) در آن به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت.

اترنال، نژادی از بیگانگان است که توسط سلستیال‌ها خلق شده و در کمیک‌ بوک‌ها وظیفه داشته‌اند تا از زمین و انسان‌ها در برابر دیوینت‌ها محافظت کنند. سلستیال‌ها نقش بسیار مهمی در دنیای سینمایی مارول ایفا می‌کنند، زیرا آن‌ها مسئول پتانسیل‌ انسان‌ها برای دستیابی به قدرت‌های فراطبیعی به‌ شمار می‌روند. همچنین بسیاری از نژادهای بیگانگان توسط آن‌ها به‌وجود آمده‌اند.

پیش از این، اشارات غیرمستقیمی به وجود سلستیال‌ها در دنیای سینمایی مارول شده بود. برای مثال، لوکیشن ناکجاآباد (Nowhere) در فیلم Guardians of the Galaxy در واقع جمجمه یک سلستیال‌ بوده است. همچنین مشخص شده بود که سنگ قدرت در گذشته در اختیار یکی از سلستیال‌ها قرار داشته. با اینحال، اطلاعات چندانی از ریشه‌ آن‌ها نداریم و احتمال می‌رود فیلم The Eternals جزئیات تازه‌ای را در این رابطه به ما بدهد.

کمیک بوک The Eternals #1 با کشف شهر آزتک (شهر خدایان فضایی) توسط یک باستان‌شناس و دخترش آغاز می‌شود. یک فیلمبردار نیز با نام آیک هریس همراه آن‌ها حضور دارد که بعداً به ایکاریس، یکی از اترنال‌ها تبدیل می‌شود. ایکاریس قصد دارد تا با فعال‌سازی چراغ کیهانی، سلستیال‌ها را به زمین بازگرداند. اگرچه ماجراجویی‌ها در کمیک بوک از زمان حال آغاز می‌شود اما طبق اطلاعات موجود فیلم The Eternals با پرداختن به اتفاقات هزاران سال قبل شروع خواهد شد.

تصاویر جدید فیلم The Eternals به سه دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول شهر خدایان فضایی، یکی از مهم‌ترین لوکیشن‌ها در این فرنچایز را به تصویر می‌کشد. دسته دوم دروازه ورودی مکانی نامشخص همانند یک قصر را نشان می‌دهد که معماری متفاوتی با شهر خدایان فضایی دارد. تصاویر دسته سوم نیز با محوریت شخصیت سرسی با نقش آفرینی جما چان (Gemma Chan) هستند که او را سرصحنه فیلمبرداری نشان می‌دهند.

اترنال‌ها، اولین فرنچایز جدید مارول با آغاز فاز چهارم دنیای سینمایی خواهد بود. بسیاری معرفی این شخصیت‌ها را با گروه محافظان کهکشان مقایسه می‌کنند که معرفی آن‌ها یک ریسک بزرگ برای مارول بوده، زیرا این گروه چندان برای مخاطبان عام سینما شناخته‌شده نبوده است. با اینحال، محبوبیت آثار تولیدشده توسط مارول به حدی رسیده که نمی‌توان ساخت فیلم The Eternals را یک ریسک بزرگ دانست.

در پایان، لازم به ذکر است بیست و پنجمین فیلم دنیای سینمایی مارول از تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ (شش نوامبر سال ۲۰۲۰) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments