پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals منتشر شد

ده ابرقرمان مرموز مارول از نمای نزدیک

پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals

پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals منتشر شده و در این تصاویر ابرقرمانان جدید مارول را از نمایی نزدیک‌تر می‌بینیم. جاودانه‌ها جدیدترین اثر استودیو مارول بوده که در تاریخ ۵ ماه نوامبر برابر با ۱۴ آبان‌ ماه در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود و گوشه جدیدی از دنیای سینمایی مارول را برای طرفداران به نمایش می‌گذارد. 

در این اثر سینمایی منحصر به فرد با ده ابرقهرمان جدید آشنا می‌شویم که تا به امروز تنها در کتاب‌های کامیک وجود داشته و اثری از آن‌ها در جهان مارول نبوده. این ابرقهرمانان جدید در حقیقت توسط سلشیال‌ها خلق شده و به زمین آمده‌اند تا از انسان‌ها و کره خاکی در برابر نژاد خطرناک دیوینیت‌ها محافظت کنند. 

اترنالز مردمانی هستند که از ابتدای خلقت روی کره زمین حضور داشته و زندگی می‌کردند اما اثری از خود به انسان‌ها نشان نمی‌دانند زیرا با توجه به قدرت‌های خارق‌العاده خود همانطور که در تریلر این اثر تینا عنوان می‌کند، انسان‌ها آن‌ها را مانند خدایان پرستش می‌کردند. 

پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals

پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
سرسی دوستدار انسان‌ها
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
ایکایرس قدرتمندترین
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
کینگو صاحب قدرت‌های کیهانی
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
ماکاری ابرقهرمان فوق سریع
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
فاستوس مخترع هوشمند
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
اسپرایت روح پیرجوان
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
درویگ اسرارآمیز
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
گیلگامش با مشت‌های قوی
تینا جنگجوی توانا
پوستر اختصاصی شخصیت‌های Eternals
ایجک، رهبر جاودانه٬ها

در پوستر‌های منتشر شده ده ابرقرمان مرموز و اسرار آمیز جدید مارول را می‌بینیم که به نظر می‌رسد آمده‌اند تا ظاهر جدیدی به دنیای سینمایی مارول داده و پتانسیل آن برای روایت داستان‌های متفاوت و پربار را به طرفداران ثابت کنند. 

در پوسترهای منتشر شده سرسی با بازی گما چان (Gemma Chan)، ایکایرس با باز ریچارد مدن (Richard Madden)، کینگو با بازی کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، فاستوس با بازی برایان تایری هنری (Kumail Nanjiani)، ماکاری با بازی لارن ردلوف (Lauren Ridloff)، اسپرایت با بازی لیا مک هیو (Lia McHugh)، گیلگامش بازی دان لی (Don Lee)، درویگ با بازی بری کیوگن (Barry Keoghan) و تینا با بازی آنجلینا جولی (Angelina Joli) را می‌بینم.

به گفته استودیو مارول گروه جاودانه‌ها به دو دسته متفکران و جنگجویان تقیسم شده و  اسپرایت ابرقهرمانی با روحی جوان اما پیر، درویگ سحرآمیز، ایجک رهبر اترنالز، سرسی انسان دوست و فاستوس مهندس هوشمند در گروه متفکران بوده و گیلگامش قدرتمند، کینگو با قدرت‌های کیهانی خود، ایکاریس که قدرتمندترین است، تینا جنگجوی ماهر و ماکاری ابرقهرمان فوق سریع در گروه جنگجویان قرار دارند. 

گروه جاودانه‌ها که از ۷۰۰۰ سال پیش روی کره زمین زندگی می‌کردند و به مرور زمان از یکدیگر جدا شده و زندگی مستقل خود را تشکیل داده‌اند، اکنون باری دیگر درکنارهم قرار رگفته تا با توجه به وظیفه کیهانی خود از کره زمین در برابر نژاد دیوینیت‌ها محافظت کنند. 

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول در رابطه با فیلم جاودانه‌ها عنوان کرده است که تاثیری که این اثر بر روی دنیای سینمایی مارول می‌گذارد مانند این است که تصور کنیم داستان این جهان بازنویسی شده و از زاویه دیگری عنوان می‌شود. 

فیلم جاودانه‌ها توسط کلوئی ژائو برنده جایزه اسکار و کارگردان فیلم Nomadland کارگردانی شده و گفته می‌شود که استودیو مارول امیدوار است فیلم اترنالز نیز نامزد جایزه اسکار شده و در این رقابت به خوبی بدرخشد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا