شبکه‌ی ورزشی ESPN مسابقات Valorant برگزار می‌کند

مسابقات تشریفاتی که شامل بازیکنان حرفه‌ای از دیگر بازی‌ها است

شبکه‌ی ورزشی ESPN مسابقات Valorant برگزار می‌کند نیکان صبوری ۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
شبکه‌ی ورزشی ESPN مسابقات Valorant

شبکه‌ی ورزشی تلویزیونی ESPN در آمریکای شمالی، قصد برگزاری مسابقات سه روزه‌ی Valorant را دارد.

همانطور که می‌دانید، بازی Valorant چندی پیش به صورت بتای محدود، به دست برخی از بازیکنان رسیده است. با توجه به این که Riot Games آن را تولید کرده و شباهت‌های بسیار زیادی هم این عنوان به دو بازی Overwatch و CS:GO دارد، Valorant می‌تواند به یک بازی ورزشی بسیار محبوب تبدیل شود.

از زمان انتشار نسخه‌ی بتای محدود، تا الان شاهد برگزاری رویداد‌ها و ایجاد تیم‌های زیادی بودیم. بسیاری از تیم‌‎های معروف از جمله Ninjas in Pyjamas ،Cloud9 و T1 که هر کدام سابقه‌ی طولانی در رویداد‌های مختلف ورزش الکترونیک دارد، تیم‌های Valorant تشکیل داده‌اند.

حال ESPN یکی از سازمان‌های برگزاری مسابقات ورزشی و دارنده‌ی شبکه‌ی تلویزونی در آمریکای شمالی به صورت رسمی تایید کرد که می‌خواهد رویداد ورزشی Valorant را برگزار کند. آن‌ها اعلام کردند که این مسابقه در سه روز انجام می‌شود و از فردا یعنی ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) شروع خواهد شد. این مسابقات در شبکه‌ی رسمی توییچ این سازمان پخش می‌شود.

بر خلاف دیگر مسابقات، این رویداد بیشتر تشریفاتی بوده و ESPN از هشت تیم در شش بازی مختلف را به این رویداد دعوت کرده است. در حالی که نام این تیم‌ها ذکر نشده ولی در این مسابقه شاهد حضور بازیکنانی از عناوین League of Legends ،CS:GO ،Fortnite ،PUBG ،Rainbow Six Siege ،Apex Legends و Overwatch خواهیم بود. همچنین یک تیم دیگر که شامل اعضای سازنده‌ی بازی Valorant می‌شود هم در این رویداد حضور خواهد داشت. هر چند که تیم تولید کننده‌ی Valorant در این رویداد به عنوان ضعیف‌ترین آن‌ها شناخته می‌شود، اما بیشتر اعضای این تیم، شامل بازیکنان بازنشته‌ی عنوان CS:GO است. از جمله آن‌ها می‌توان به Salvatore Garozzo ملقب به Volcano اشاره کرد. تیم سازنده‌ی بازی Valorant، پیش از این توانسته بود تیمی که شامل استریمر‌های معروف shroud ،Summit1g ،Skadoodle ،Dizzy و Fl0m بود را شکست دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا