چیترها، بزرگ‌ترین مشکل در میان مشکلات بازی Escape from Tarkov!

ریزش شدید کاربران Escape from Tarkov برای فرار از افراد متقلب!

مشکلات بازی Escape from Tarkov

مشکلات بازی Escape from Tarkov به طور روزانه سبب ریزش کاربران این بازی می‌شوند. ازدیاد چیترها در بازی محبوب اسکیپ فرام تارکوف، توسعه دهندگان و کاربران این بازی را به شدت آزرده خاطر کرده است!

کاربران بازی Escape from Tarkov بار دیگر از توسعه دهندگان این بازی و فقدان تلاش برای جلوگیری از افراد متقلب شکایت دارند! بازی Escape from Tarkov اولین مرتبه در سال ۲۰۱۷ به انتشار رسید و توانست در مدتی کوتاه، تعداد بالایی از کاربران را به دست بیاورد. اما تعداد بسیار بالای کاربران برای استودیوهای کوچک در حال رشد مانند استودیو بتل استیت (Battlestate) می‌تواند به شدت مشکل ساز باشد. مشکلی که از آن صحبت می‌کنیم، مشکل ازدیاد افراد متقلب یا همان چیترها است که می‌تواند به بدترین شکل ممکن به تجربه بازی توسط کاربران ضربه بزند.

متاسفانه استفاده از ابزار تقلب در بازی Escape from Tarkov از همان ابتدا دیده شده و انتقادات شدیدی به این مشکل وارد است. همانطور که می‌دانید، بازی Escape from Tarkov حول محور جلوگیری از کشته شدن و لوت زیاد می‌چرخد و کشته شدن در این بازی به معنی از بین رفتن ساعت‌ها یا حتی روزها و هفته‌ها تلاش است. از همین رو حضور افراد متقلب می‌تواند ضربات هولناکی به این بازی و جامعه کاربران آن وارد کند. توسعه دهندگان بارها اعلام کرده‌اند که جلوگیری از افراد متقلب اصلی‌ترین اولویت آن‌ها است، با این حال کار سختی پیش روی خود می‌بینند. علاوه بر آن، توسعه دهندگانی بزرگ مانند اکتیویژن (Activision) و الکترونیک آرتز (Electronic Arts) نیز سال‌های بسیاری است که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

صفحه بازی Escape from Tarkov در شبکه ردیت، یکی از فعال‌ترین صفحات گیمینگ در این شبکه اجتماعی است و طی هفته‌های اخیر فعالیت این صفحه در بخش شکایت از متقلب‌ها به شدت افزایش یافته است. اگر همین حالا به صفحه EscapefromTarkov در شبکه ردیت مراجعه کنید، تماشا می‌کنید که تقریبا تمامی پست‌های انتشار یافته در آن مربوط به شکایت کاربران از وضعیت فعلی این بازی و تلاش برای یافتن راه حل‌های موقت برای جلوگیری از افراد متقلب است.

بسیاری از پست‌های انتشار یافته در این صفحه، به ویدیوهایی اختصاص داشته که توانسته‌اند چیترها را با دست خونی شکار کنند. این افراد از ابزار تقلبی چون وال هک (تماشای پشت دیوار)، آتو ایم، سلامت بی نهایت، غیر فعال شدن صدای پا و بسیاری ابزار دیگر استفاده کرده که می‌تواند تجربه‌ای فوق العاده تلخ را در اختیار کاربران قرار دهد. این مشکل زمانی بزرگ‌تر جلوه کرده که کاربران در بازی Escape from Tarkov با دریافت گلوله بیش از حد به طور کامل کشته شده و هیچ فرصتی برای فرار از موقعیت در اختیار آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

البته نا گفته نماند که افزایش تعداد افراد متقلب در روزهای اخیر دلایل خود را نیز دارد. در حدود دو هفته پیش و طبق رسم همیشگی این بازی، تمام آیتم‌های کاربران به حالت پیش فرض برگشته و همه افراد باید از نو به لوت پرداخته و خود را تقویت کنند. این موضوع سبب بازگشت بسیاری افراد به این بازی شده که برای مدتی طولانی از آن دور بوده‌اند. دیگر دلیل این اتفاقات، قرارداد بازی Escape from Tarkov با شبکه توییچ بوده که جوایز ارزنده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از سوی دیگر، استریمرهایی بزرگ و معروف چون Shroud و Summit1G به طور مداوم به تجربه Escape from Tarkov پرداخته که سبب جذب هر چه بیشتر کاربران می‌شوند.

لازم به ذکر است که مشکلات این چنینی باعث شده تیم بتل استیت، بازی محبوب خود را از حالت ارلی اکسس خارج نکند. طبق اطلاعات انتشار یافته این استودیو ایده‌ای آرمانی از بازی خود داشته که هنوز موفق به اجرای آن نشده است. بازی Escape from Tarkov با وجود این مشکلات بسیار پر طرفدار بوده، اما کاربران زیادی نیز آن را به طور کامل کنار گذاشته‌اند.

بازی Escape from Tarkov در حال حاضر تنها برای تجربه در رایانه شخصی در دسترس است. امیدواریم که تمام مشکلات بازی Escape from Tarkov و بیش از همه مشکل افراد متقلب در این بازی برطرف شده تا ما بتوانیم تجربه‌ای لذت بخش از این بازی خاص داشته باشیم. نظر شما درباره مشکلات بازی Escape from Tarkov چیست؟ آیا شما نیز با چنین مشکلاتی روبه رو شده‌اید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا