آیا حضور اما استون در کروئلا 2 قطعی شده است؟

ظاهرا گزارش‌ها اشتباه بوده است

حضور اما استون در کروئلا 2

وب سایت سایت Deadline در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود به عدم حضور یا حضور اما استون در کروئلا 2 پرداخته و پیرامونش شفاف‌سازی انجام داده است.

والت دیزنی حدودا یک دهه پیش تصمیم گرفت انیمیشن‌های سینمایی و کلاسیک خود را به لایو اکشن تبدیل کرده و روی پرده نقره‌ای بفرستد. در صورتی که موارد استثنا را نادیده بگیریم، می‌توان گفت سیاست استودیو آمریکایی موفقیت‌آمیز بوده و دلارهای زیادی را وارد جیب مدیران کرده است. Cruella جدیدترین لایو اکشن دیزنی است که بر اساس یک انیمیشن کلاسیک ساخته شد. این فیلم که به فرنچایز صد و یک سگ خالدار تعلق دارد، قرار بود در سال ۲۰۲۰ میلادی به سینماها بیاید اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد انتشارش به تعویق بیافتد. با طولانی شدن همه‌گیری، تازه‌ترین اثر کریگ گیلسپی (Craig Gillespie) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم دیزنی پلاس آمد.

اگرچه باکس آفیس در زمان انتشار کروئلا شرایط چندان مساعدی نداشت، محصول والت دیزنی موفق شد بیش از ۲۰۵ میلیون دلار فروخته، در حالی که هزینه ساختش ۱۰۰ میلیون دلار بود. علاوه بر این، بازخوردهای دریافتی از سوی منتقدان و مخاطبان بسیار نویدبخش بودند. با در نظر گرفتن این موارد، پیش‌بینی می‌شد استودیو آمریکایی ساخت قسمت دوم را بررسی کند؛ پیش‌بینی‌ای که به واقعیت تبدیل شد. مدیران دیزنی پس از مذاکره با دست‌اندرکاران قسمت اول تصمیم گرفتند به تولید دنبال چراغ سبز نشان دهند. طبق اطلاعات موجود، بازگشت کریگ گیلسپی و تونی مک نامارا (Tony McNamara) برای به دوش گرفتن وظایف کارگردانی و نویسندگی قطعی شده است.

وب سایت Deadline در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود به حضور یا عدم حضور اما استون (Emma Stone) در کروئلا 2 پرداخت. اینطور که به نظر می‌رسد، ستاره آمریکایی توانسته با والت دیزنی به توافق رسیده و او قرار است بار دیگر به عنوان استلا جلوی دوربین ظاهر شود. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از قرارداد موجود نبوده و نمی‌دانیم قسمت جدید به صورت انحصاری برای سینماها ساخته می‌شود یا قرار است مانند قسمت اول به صورت همزمان به سالن‌های نمایش و سرویس استریم دیزنی پلاس بیاید.

پس از خواندن پاراگراف بالا احتمالا یک سوال در ذهنتان شکل گرفته است: چرا باید نوع انتشار فیلم در قرارداد بازیگر قید شده باشد؟ در پاسخ باید گفت تعدادی از بازیگران ترجیح می‌دهند برخلاف شهرتشان مبلغ کمی را از تهیه‌کنندگان دریافت کرده و در مقابل، بخشی از فروش فیلم در باکس آفیس جهانی به آن‌ها تعلق بگیرد. اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) چنین قراردادی را برای ایفای نقش در Black Widow بسته بود. حالا که این فیلم به صورت همزمان به سینماها و دیزنی پلاس آمده، ستاره آمریکایی معتقد است به درآمدش لطمه وارد شده و خواهان غرامت است. در همین راستا، از والت دیزنی شکایت کرده است.

پس از اینکه شکایت اسکارلت جوهانسون از والت دیزنی رسانه‌ای شد، گزارشی روی خروجی وب سایت‌های مختلف قرار گرفت مبنی بر اینکه اما استون هم می‌خواهد در مسیر مشابهی قدم بگذارد. حالا که نقش‌آفرینی‌اش در کروئلا 2 قطعی شده، می‌توان با اطمینان گفت دیگر چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. همچنین دیزنی احتمالا از گذشته درس عبرت گرفته و قرارداد جدید را به گونه‌ای تنظیم کرده که هر گونه تغییر در نوع انتشار فیلم لطمه‌ای به دو طرف ماجرا وارد نکند.

حالا که حضور اما استون در کروئلا 2 رسمی شده، باید منتظر اطلاعات بیشتر ماند و دید انتخاب بازیگران و فاز فیلمبرداری چه زمانی آغاز خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا