رپر مشهور برای ساخت آهنگ Venom: Let There Be Carnage بازمی‌گردد

در ساخت آهنگ هنرمندان مختلفی مشارکت داشته‌اند

آهنگ Venom: Let There Be Carnage

امینم که یکی از مشهوترین رپرهای ایالات متحده آمریکا طی سه دهه اخیر به شمار می‌رود، برای ساخت آهنگ Venom: Let There Be Carnage بازمی‌گردد.

دنباله Venom ساخته شده و پس از فراز و نشیب‌های متعدد قرار است به سینماها بیاید. Venom: Let There Be Carnage را اندی سرکیس (Andy Serkis) جلوی دوربین برده و تام هاردی (Tom Hardy) نقش اصلی‌اش را ایفا می‌کند. از دیگران بازیگران اصلی می‌توان به وودی هارلسون (Woody Harrelson)، میشل ویلیامز (Michelle Williams)، نائومی هریس (Naomie Harris) و استیون گراهام (Stephen Graham) اشاره کرد.

داستان Venom: Let There Be Carnage مدتی پس از Venom روایت می‌شود. ادی براک و ونوم هنوز نتوانسته‌اند با یکدیگر کنار آمده و کشمکش‌هایشان همچنان ادامه دارد. در همین حین، فرزند سیمبیوت فضایی در بدن یک قاتل سریالی به نام کلتوس کسدی رشد کرده و پس از بدست آوردن قدرت کافی، شرایط را برای فرار او مهیا می‌کند. بدین ترتیب، تمرکز روی تقابل دو سیمبیوت قرار دارد.

امینم (Eminem) با نام واقعی مارشال مدرز یک رپر آمریکایی بوده و از سال ۱۹۸۸ میلادی تاکنون فعالیت دارد. او نه تنها موفقیت‌های بزرگی در پرونده هنری خود ثبت کرده، بلکه یکی از اولین رپرهای سفیدپوست به شمار می‌رود که توانست در میان سیاهپوستان به محبوبیت دست یابد. امینم که برای فیلم Venom یک آهنگ اختصاصی ساخته بود، برای تولید آهنگ Venom: Let There Be Carnage بازمی‌گردد. او این خبر را به واسطه یک ویدیو کوتاه در حساب توییتری‌اش اعلام کرد. در ادامه می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید:

طبق آنچه در ویدیو به نمایش گذاشته می‌شود، امینم تنها نبوده و آهنگ Venom: Let There Be Carnage حاصل همکاری او، اسکایلر گری (Skylar Grey)، پولو جی (Polo G) و موزی (Mozzy) به شمار می‌رود. رپر مشهور آمریکایی جزئیات بیشتری به اشتراک نگذاشته تا سوالات متعددی بدون پاسخ باقی بمانند؛ برای مثال، نمی‌دانیم از آهنگ مزبور برای تیتراژ استفاده می‌شود یا آن را حین تماشای فیلم خواهیم شنید.

وودی هارلسون نقش کلتوس کسدی را ابر عهده دارد؛ قاتلی سریالی که فرزند ونوم داخل بدنش رشد می‌کند. هارلسون چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد و در بخشی از آن درباره تحقیقاتش پیرامون شخصیت کارنیج صحبت کرد. او گفت برای اینکه بتواند به درک بهتری نسبت به این شخصیت برسد، کمیک بوک‌های قدیمی را مطالعه کرد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول سونی در تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ اکتبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا