شایعه: احتمال حضور رپر معروف آمریکایی در بازی GTA 6

رابطه خوب راکستار با رپرهای محبوب ادامه دارد

شایعه حضور امینم در GTA 6

پس از تایید رسمی راکستار مبنی بر توسعه بازی GTA 6، روز به روز شایعات بیشتری از این بازی منتشر می‌شود. طبق آخرین شایعه منتشر شده، باید منتظر حضور امینم و ریحانا در این بازی باشیم.

به تازگی شایعات جدیدی از بازی GTA 6 منتشر شده که اگر حقیقت داشته باشند، ما اولین موسیقی‌های رادیوهای این بازی را شناسایی کرده‌ایم. از همین ابتدای کار باید اشاره داشت که این خبر در حد شایعه بوده و استودیو راکستار مانند همیشه هیچ واکنشی به شایعات فارغ از اینکه مربوط به کدام بخش از بازی هستند ندارد که البته ما با این سیاست آشنا هستیم و به هیچ عنوان غاقلگیر نشدیم.

طی سال‌های اخیر، استودیو راکستار همکاری بسیار خوبی با چندین رپر معروف از جمله دکتر دره (Dr. Dre) و کندریک لامار (Kendrick Lamar) در بازی GTA V داشته است. این نکته را نیز باید ذکر کرد که این شایعه حتی کمتر از شایعه انتخاب شهر وایس سیتی به عنوان شهر اصلی بازی GTA 6 موثق است!

طبق اخبار فاش شده توسط MattheusVictorBR ما شاهد موسیقی‌های Domino Dancing اثر Pet Shop Boys، موسیقی Odessa اثر Caribou، موسیقی Disparate Youth اثر Santigold خواهیم بود و از همه مهم‌تر و با ارزش‌تر می‌توانیم به موسیقی Numb اثر خوانندگان آمریکایی محبوب یعنی ریحانا (Rihana) و امینم (Eminem) گوش دهیم. در ادامه این شایعه، اشاره شده که این موسیقی‌ها در نسخه آلفای بازی دیده شده‌اند و همچنین اشاره شد که ما بیش از ۲۰ ایستگاه رادیویی متفاوت در نسخه کامل این بازی دریافت خواهیم کرد.

در حال حاضر هیچکس نمی‌داند که این اطلاعات از چه طریقی به افشاگر رسیده و از آنجایی که راکستار سیاست‌های بسیار محافظ کارانه‌ای دارد، نمی‌توان صحت این اطلاعات را تایید کرد و بدون شک راکستار هیچ صحبتی درباره این شایعه نخواهد داشت. مانند همیشه ما منتظر اخبار جدید و رسمی از بازی GTA 6 هستیم و این خبر را به چشم شایعه می‌بینیم، با این حال باور داریم امینم و ریحانا خود به تنهایی می‌توانند باعث جذب بسیاری از طرفداران، تنها با صدا و سبک خوانندگی خود شوند. شما چه فکری می‌کنید؟ تا چه میزان به حضور ریحانا و امینم در بازی GTA 6 اطمینان دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا