تماشا کنید: با درخت مهارت Gotham Knights آشنا شوید

درخت مهارت و شگفتی‌های آن!

تماشا کنید: با درخت مهارت Gotham Knights آشنا شوید سورنا رضایی ۰ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر با همکاری وب سایت IGN تریلری را منتشر کرده که به درخت مهارت Gotham Knights می‌پردازد.

با انتشار Batman: Arkham Knight در سال ۲۰۱۵ میلادی و عملکردی عالی در جلب نظر منتقدان و ثبت فروشی قابل توجه، فعالان صنعت ویدیو گیم و طرفداران مطمئن بودند وارنر یک محصول جدید با محوریت بتمن تولید خواهد کرد. گمانه‌زنی‌ها به حقیقت پیوست و شرکت آمریکایی در حال حاضر دو محصول مرتبط با شوالیه تاریکی مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. البته نکته جالب اینجاست که در هیچ کدامشان خبری از بتمن نخواهد بود.

یکی از محصولات مرتبط با بتمن که در دست ساخت است، Gotham Knights نام دارد. این بازی ویدیویی در رویداد کاملا آنلاین DC FanDome 2021 معرفی شد و توسط شعبه مونترال وارنر ساخته می‌شود. داستان در شرایطی جریان دارد که بروس وین طی حادثه‌ای کشته شده و شرایط در گاتهام مساعد نیست. بروس که چنین سرنوشتی را برای خود پیش بینی می‌کرد، با ارسال یک ویدیوی برنامه‌ریزی شده به دیک گریسون، باربارا گوردون، تیم دریک و جیسون تاد، از آن‌ها درخواست می‌کند اتحادی را تشکیل داده و مقابل گروه‌های تبهکاری قرار بگیرند.

بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر ساعاتی قبل با همکاری IGN تریلر جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد که روی درخت مهارت Gotham Knights مهارت دارد. این بازی در ژانر اکشن نقش آفرینی قرار می‌گیرد و طبیعی است که به کاربر خود اجازه دهد مانند محصولات مشابه، کاراکتر یا کاراکترهای اصلی را با آنلاک کردن مهارت‌های جدید قوی‌تر کند. طبق توضیحاتی که سازندگان در جریان تریلر ارائه می‌دهند، هر کاراکتر دارای چهار درخت مهارت است. سه درخت مهارت از همان ابتدای بازی در دسترس بوده و به کاربر اجازه می‌دهند نسخه مد نظر از کاراکتر محبوبش را بسازد.

چهارمین درخت مهارت، Knighthood نام داشته و با رسیدن داستان به نقطه خاصی، شاهد باز شدن آن خواهیم بود. با توجه به گفته‌های سازندگان، شخصیت‌های حاضر در داستان قرار است جایگزینی برای بتمن باشند و این درخت مهارت، به کاربر اجازه می‌دهد تا کاراکترش را از برخی جهات به شوالیه تاریکی نزدیک کند. در ضمن، سه درخت مهارتی که از ابتدا در دسترس هستند، بر پایه دستیابی به تجربه XP عمل می‌کنند اما تنها راه پیشرفت در درخت مهارت نایت هود انجام چالش‌های معرفی شده است.

سازندگان در نیمه‌های تریلر جدید هر سه درخت مهارت متعلق به رد هوود را به نمایش می‌گذارد. اولین درخت، Marksman نام داشته و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، به کاربر اجازه می‌دهد با این کاراکتر صدمه بیشتری را هنگام تیراندازی به دشمنان وارد کند. دومین درخت مهارت، یعنی Brawler درباره مبارزات تن به تن است. در انتهای این بخش از تریلر، به Vengeance می‌رسیم که منعکس کننده خشم موجود در رد هوود است. با آنلاک کردن مهارت‌های این درخت، کاراکتر مزبور اعمال خشونت‌آمیزتری را به نمایش گذاشته و در مواجهه با برخی دشمنان خاص، صدمه بیشتری وارد می‌کند.

وارنر تصمیم گرفته بود بازی Gotham Knights را در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه کند اما روند توسعه مطابق برنامه‌ریزی پیش نرفت. در نتیجه، انتشار به ماه‌های پایانی سال جاری موکول شده است. در ضمن، عنوان مزبور برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن 4، پلی‌ استیشن 5، ایکس‌ باکس وان، ایکس‌ باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یافت اما حالا تنها برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های جدید ساخته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا