ساخت سریال Elsa Bloodstone تقریبا در شبکه‌ی ABC آغاز شده بود

آیا شاهد حضور السا در دیزنی پلاس خواهیم بود؟

ساخت سریال Elsa Bloodstone

طبق گزارش‌های به دست رسیده، شبکه‌ی خانگی ABC، ساخت سریال Elsa Bloodstone را آغاز کرده بود و اکنون از سرنوشت این سریال خبری نیست.

سال گذشته بود که شبکه‌ی تلویزیونی ABC در بیانیه‌ای اعلام کرد که با همکاری Marvel Television که اکنون با نام Marvel TV Studios شناخته می‌شود، می‌خواهد با محوریت یکی از شخصیت‌های مونث کامیک بوک‌های مارول، سریالی را توسعه دهد که منجر به رد و بدل شدن تئوری و گمان‌های بسیاری در آن مقطع زمانی شد. حال سایت خبری MCU Cosmic در گزارشی ادعا می‌کند که می‌داند کاراکتر ذکر شده، کدام یک از ابرقهرمانان مارول بوده است.

طبق گزارش این سایت، شبکه‌ی خانگی ABC در حال ساخت سریالی با محوریت شخصیت Elsa Bloodstone بود. همچنین در گزارش ذکر شده که مراحل اولیه‌ی این اثر تلویزیونی آغاز شده بود. برای کسانی که نمی‌دانند، Elsa Bloodstone یکی از ابرقهرمانان دنیای مارول بوده که اولین بار در سال ۲۰۰۱ میلادی در کامیک‌بوک‌هایی به نام Bloodstone معرفی شد. با این که شخصیت بلاداستون شهرت بسیار کمتری نسبت به باقی ابرقهرمانان مطرح دارد، ولی مارول برای مدت بسیار طولانی در تلاش بوده که السا بلاداستون را به شهرت بیشتری برساند. به همین دلیل شاهد این شخصیت در اکثر بازی‌های ویدیویی هستیم که از آخرین آن‌ها می‌توان به حضور او در بازی Marvel Ultimate Alliance 3 اشاره کرد.

بر اساس گزارش منتشر شده، ساخت سریال Elsa Bloodstone توسط مارول لغو شده است. بسیاری از طرفداران همچنان بر این باوراند که شخصیت السا پتانسیل بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک اثر سینمایی یا سریالی را دارد.

در حال حاضر متاسفانه خبری از این موضوع نیست و مارول در حال برنامه‌ریزی و توسعه‌ی سریال‌هایی مانند Moon Knight، The Falcon and the Winter Soldier، Loki و WandaVision است. همچنین شبکه‌ی ABC همچنان با همکاری با مارول برای ساخت سریال Agents of S.H.I.E.L.D ادامه می‌دهد. فصل هفتم این سریال اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا