فیلم جدید الیزابت اولسن او را به عنوان یک قاتل تبر به دست معرفی می‌کند.

تبر، خون و عشق

فیلم جدید الیزابت اولسن

در تریلر فیلم جدید الیزابت اولسن Love and Death، شبکه HBO Max او را به عنوان یک زن خانه دار متهم به قتل با تبر معرفی می‌کند که بسیار با نقش مارول او، Wanda Maximoff متفاوت است.

این مینی سریال بازیگران با استعداد زیادی را در خود جای داده است و اولسن در کنار جس پلمونز (Jesse Plemons) به عنوان بازیگران اصلی در آن به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم جدید الیزابت اولسن که توسط David E. Kelly نویسنده (Boston Legal و Big Little Lies) نوشته شده و پشت دوربین Lesli Linka Glatter کارگردان (Mad Men) رفته، برای اکران در ماه آوریل (فروردین) آماده می‌شود. این فیلم داستان یک جنایت واقعی را دربر می‌گیرد و درباره یک زن خانه دار است که در شهر کوچکی در تگزاس، متهم به قتل همسر معشوقه خود می شود.

الیزابت اولسن تبر به دست

فیلم جدید الیزابت اولسن

اولین تریلری که شبکه HBO Max از سریال Love & Death منتشر کرده، اولسن را در حالی که به قتل همسایه خود با تبر متهم شده است، نشان می‌دهد. در این سریال Candy Montgomery با بازی الیزابت اولسن و Allan Gore با هنرنمایی جس پلمونز درگیر رابطه‌ایی می‌شوند که ظاهرا باعث مرگ همسر آلن، بتی می‌شود. Love & Death بر اساس یک داستان واقعی از تگزاس دهه 1980 است که در آن مونتگومری به قتل متهم شده و در نهایت نیز بی‌گناه شناخته می‌شود و اینگونه از تمامی اتهامات تبرئه می‌شود. در سال 2022 نیز شبکه Hulu سری اورجینالی از این داستان با نام Candy منتشر کرد و Jessica Biel نقش اصلی آن را بر عهده داشت.

چه انتظاراتی از Love & Death داریم؟

فیلم جدید الیزابت اولسن

اگر Love & Death چیزی شبیه به کارهای قبلی مجریان برنامه (Mad Men، Big Little Lies، و Boston Legal) باشد، مخاطبان از جدیدترین برنامه HBO Max لذت زیادی خواهند برد. علاوه بر این الیزابت اولسن که طرفداران MCU او را از بدو ورود دوست داشتند و همچنین Jesse Plemons که در Breaking Bad، The Game Night و The power Of The Dog درخشان بازی کرده هم به این ترکیب برنده اضافه کنید.

با اینکه این اثر الیزابت اولسن از نقش او در دنیای MCU کمی فاصله دارد، اما تفاوت چندانی با دو نقش آخر او در این دنیا ندارد. در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness، طرفداران توانایی بالای اولسن را برای نشان دادن کاراکتری غرق در انتقام دیده‌اند. همچنین در سریال WandaVision، پرش‌های زمانی در بین دهه‌های 70 و 80 نشان داده شد که داستان عنوان Love & Death هم درست در همان دوره‌های زمانی اتفاق می‌افتد. Love & Death در ماه آوریل (فروردین)، از شبکه HBO Max پخش خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا