الیزابت اولسن نقش اصلی مینی سریال Love and Death را ایفا خواهد کرد

این اثر برای HBO Max ساخته می‌شود

نقش اصلی مینی سریال Love and Death

با توجه به مطلبی که وب سایت Collider کار کرده، نقش اصلی مینی سریال Love and Death به الیزابت اولسن رسیده است.

مارول برای گسترش Marvel Cinematic Universe در کنار بهره بردن از بازیگران مشهور، از چهره‌های نه چندان شناخته شده هم استفاده کرد. یکی از چهره‌های نه چندان شناخته شده، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) بود. او به واسطه ایفای نقش در Martha Marcy May Marlene توانست خود را در مرکز توجه‌ها قرار داده و شرایط را برای همکاری با استودیوهای بزرگ فراهم کند. اولسن سه سال بعد به دنیای سینمایی مارول پیوست و نقش واندا ماکسیموف را بر عهده گرفت. این شخصیت در فاز چهارم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و حتی یک سریال با محوریتش ساخته شده است. این اثر WandaVision نام داشته و تاثیرهای غیرقابل‌انکاری بر آینده MCU خواهد داشت.

وب سایت Collider با انتشار یک گزارش مدعی شد نقش اصلی سریال Love and Death به الیزابت اولسن رسیده است. این اثر محصول لاینزگیت بوده و برای پخش از سرویس استریم HBO Max آماده می‌شود. وظیفه کارگردانی به لزلی لینکا گلتر (Lesli Linka Glatter) سپرده شده که تجربه بالایی در حوزه تلویزیون داشته و قبلا روی سریال‌هایی از جمله Pretty Little Liars و Homeland کار کرده بود. دیوید ای. کلی (David E. Kelley) هم فیلمنامه‌ها را آماده می‌کند. در پرونده هنری او آثار مختلفی از جمله Big Little Lies و The Undoing دیده می‌شود. نیکول کیدمن (Nicole Kidman) که به واسطه بازیگری در میان مردم جهان شناخته شده، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی مینی سریال است. او طی سال‌های گذشته فعالیت خود را در حوزه تلویزیون افزایش داده است.

Love and Death بر اساس یک داستان واقعی بوده و درباره دو خانواده است که رابطه دوستانه بسیار خوبی بینشان برقرار بوده و از زندگی در شهری کوچک لذت می‌برند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه کندی مونتگامری دوستش بتی گور را به قتل می‌رساند. کندی و بتی رابطه بسیار خوبی داشته، با یکدیگر به کلیسا می‌رفتند، دخترانشان دوستان صمیمی یکدیگر بودند و شوهرانشان هم در یک شرکت تکنولوژی کار می‌کردند. در ظاهر همه چیز خوب به نظر می‌رسید اما در باطن مشکلاتی وجود داشت که هرگز حل نشده و به یک فاجعه شوکه‌کننده منجر شدند. دیوید ای. کلی برای نوشتن فیلمنامه‌ها از کتاب Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs و تعدادی از مقاله‌های مجله Texas Monthly استفاده خواهد کرد.

Love and Death، تنها اثری نیست که با محوریت تراژدی کندی مونتگامری  و بتی گور ساخته می‌شود. هولو اواخر سال گذشته میلادی به صورت رسمی اعلام کرد پرونده مزبور را به یک مینی سریال به نام Candy تبدیل می‌کند. نقش اصلی محصول هولو به الیزابت ماس (Elisabeth Moss) سپرده شده که با ایفای نقش در The Handmaid’s Tale و The Invisible Man شناخته می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است زمان پخش هیچ کدام از دو مینی سریال مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا