1%
  • 0/10

جرج مارتین به اسپین‌آف لایو اکشن Elden Ring اشاره می‌کند

"نه، نه من هیچ چیز نمی‌دانم"

جرج مارتین به اسپین‌آف لایو اکشن Elden Ring اشاره می‌کند ۰ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اسپین‌آف لایو اکشن Elden Ring

ظاهرا جرج مارتین در پست اخیر منتشر شده در بلاگش به ساخت نسخه فرعی یا اسپین‌آف لایو اکشن Elden Ring اشاره داشته است.

همکاری استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) با نویسنده مجموعه کتاب‌های نغمه یخ و آتش یا همان بازی تاج و تخت یعنی جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) یکی از مواردی بود که پس از معرفی بازی Elden Ring بخش زیادی از بازاریابی آن را به خود اختصاص داد. به طوری که بخشی از اسطوره‌شناسی و داستان جهان پیرامون آخرین اثر هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) و تیمش با همکاری مستقیم جرج مارتین صورت گرفت.

پس از انتشار عنوان مذکور، در حالی که میازاکی تنها به این موضوع اشاره کرده بود که او و سایر اعضای استودیو فرام سافت‌ویر از تولید اقتباس لایو اکشن استقبال می‌کنند به نظر می‌رسد مارتین در پست اخیری که در بلاگ شخصی خود منتشر کرده، یک قدم پا را از حالت معمول فراتر قرار داده و اشاره مستقیمی به احتمال ساخت اسپین‌آف لایو اکشن Elden Ring داشته است.

مارتین درباره این موضوع این گونه نوشت که “اوه، درباره آن شایعاتی که ممکن است پیرامون ساخت فیلم یا سریال تلویزیونی براساس Elden Ring شنیده باشید… من چیزی برای گفتن ندارم. نه حتی یک کلمه، نه، نه حتی یک مورد. من چیزی نمی‌دانم. شما هرگز چیزی در این رابطه از من نشنیده‌اید. هان کدام شایعه؟”

آیا گفته‌های مارتین می‌تواند دلیل محکمی برای در دست ساخت بودن فیلم یا سریالی براساس عنوان مورد بحث باشد؟ لزوما خیر. با این حال به سختی می‌توان متصور شد که فردی با اعتبار و احترام جرج آر. آر. مارتین بخواهد پستی را در بلاگ شخصی خود قرار دهد و انتظار نداشته باشد طرفداران مشتاق به تشریح و تفسیر مختلف آن نپردازند. به همین دلیل به سختی می‌توان متوجه شد که منظور مارتین از چنین اقدامی دقیقا چه بوده است.

بسته الحاقی جدید بازی Elden Ring تحت عنوان Shadow of the Erdtree مدتی پیش عرضه شد و پس از دریافت نمرات فوق‌العاده از سوی منتقدان، تاکنون به فروش 5 میلیون نسخه‌ای در سرتاسر دنیا رسیده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments