#مهسا_امینی

خلق شخصیت ولدمورت در بازی Elden Ring توسط طرفداران

اسمش را نبر در لندز بتوین!

ولدمورت در بازی Elden Ring

با استفاده از سیستم به‌شدت غنی و گسترده شخصیت‌سازی جدیدترین اثر میازاکی، شخصیت ولدمورت در بازی Elden Ring ساخته شد. در ادامه خبر با ما همراه باشید تا به جزئیات آن بپردازیم. 

با وجود آنکه بازی Elden Ring به عنوان یک اثر جهان باز و مبارزه‌محور درکنار باس‌های به‌شدت خارق‌العاده و نمادین شناخته می‌شود، اما در خارج از تمام این بحث‌ها بخش کاراکتر‌سازی به‌شدت عمیقی دارد. ساخته شدن شخصیت ولدمورت در بازی Elden Ring خود بیانگر همین ادعا هست. با وجود آنکه کمی کار کردن با سیستم خلق شخیت بازی پیچیده به‌نظر می‌رسد، اما اگر در آن حرفه‌ای شوید تقریبا می‌تواند چهره هر شخصیتی را در آن بازطراحی کنید. 

همین موضوع بازآفرینی شخصیت‌های محبوب درهر اثر دیگری، تعامل بسیار جذابی با این بازی ایجاد می‌کند. حال این تعامل می‌تواند از سوی خود خالق آن چهره باشد، یا شخصی که آن را مشاهده می‌کند و لذت می‌برد. حتی شاید به این واسطه خود نیز شروع به‌ساخت چهره شخصیت محبوب خود کند. موضوعی که اخیرا آن را بسیار مشاهده می‌کنیم نظیر طراحی شخصیت گرالت، بازیگران سینمایی و حال خلق ولدمورت در بازی Elden Ring.

Stankwad که یکی از کاربران ردیت محسوب می‌شود کسی بود که تصمیم گرفت جادوگر سیاه مجموعه واقعا محبوب هری‌پاتر را وارد سرزمین میانه کند. از آنجایی که ولدمورت یک شخصیت جادوگر بود که قدرت‌های خاص و منحصربه‌فردی داشت، Stankwad پس از خلق ولدمورت به آن قدرت‌های جادویی فراوانی اعطا کرد. 

Stankwad با خلق شخصیت ولدمورت در بازی Elden Ring کاری کرد که باری دیگر در سرزمین میانه، اسم تو را نیار بر سر زبان‌ها بی‌افتد. بدون‌شک حتی NPCها نیز باید از این شخصیت حراس داشته باشند. با این حال اگر شانس با Stankwad  یار باشد، کسی سراغ ساخت هری‌پاتر در این اثر نمی‌رود. درغیر این‌صورت باری دیگر اما در سرزمین میانه هری‌پاتر متولد می‌شود و پیش‌گویی‌ها به واقعیت بدل می‌شوند. 

نظر شما درباره این اتفاق چیست؟ آیا شما هم می‌خواهید کاراکتر موردعلاقه خودتان را خلق کنید؟ نظرات خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا