1%
  • 0/10

استریمر Elden Ring باس دشوار بسته الحاقی با با کنترل ذهنی شکست داد

در تکنیکی بدون استفاده از دست‌ها

استریمر Elden Ring باس دشوار بسته الحاقی با با کنترل ذهنی شکست داد ۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
استریمر Elden Ring

استریمر Elden Ring باس‌فایت دشوار بسته الحاقی آن تحت عنوان Shadow of the Erdtree را بدون استفاده از دست و با کنترل ذهن شکست داد.

در حال حاضر تمامی علاقه‌مندان سری سولز و مخاطبین بازی Elden Ring مجذوب و غرق در تجربه بسته الحاقی آن یعنی Shadow of the Erdtree هستند که به تازگی منتشر شده است. این بسته گسترش دهنده پولی مناطق جدیدی را به منظور اکتشاف، آیتم‌های مختلفی را به منظور جمع‌آوری و دشمنان و باس‌فایت‌های جدیدی را برای درگیری و مبارزه اضافه کرده و به طور کلی خط داستانی جدیدی را در مقابل پلیرهای خود قرار می‌دهد.

بازخورد ابتدایی صورت گرفته از بسته Shadow of the Erdtree بسیار فوق‌العاده و مثبت بوده و به یکی از پرفروش‌ترین بسته‌های گسترش دهنده در پلتفرم‌های فروش دیجیتالی نظیر استیم تبدیل شده است. هم‌چنین انتشار این بسته، جنجال‌ها و انتقاداتی را از سوی عده‌ای از مخاطبین این مجموعه به همراه داشته و به نظر آن‌ها، دشمنان و باس‌فایت‌های این بسته بیش از حد و بسیار بیشتر از بازی اصلی، سخت و چالش‌ برانگیز هستند. با این حال یکی از طرفداران این اثر ثابت کرده که تنها چیزی که لازم است یک اراده قوی و بیشتر از آن، یک ذهن قدرتمند است.

کاربر Perrikaryal استریمر Elden Ring که از شهرت و محبوبیت فراوانی در نزد اجتماع مخاطبین سولز برخوردار بوده به واسطه تکنیک منحصر به فرد خود بدون استفاده از دست‌ها برای شکست دادن برخی از سخت‌ترین باس‌های این بازی‌ها شناخته می‌شود. با این حال تکنیک این خانم در بسته الحاقی Elden Ring Shadow of the Erdtree بیشتر از هر زمانی دیگری مورد آزمون قرار گرفت.

کاربر Perrikaryal با استفاده از ستاپ کنترل ذهنی که طی آن می‌تواند با کنترل ذهن به بازی کردن بپردازد، اقدام به تجربه بسته الحاقی بازی مذکور نمود و به تازگی به نقطه عطف جدیدی دست پیدا کرد است. این استریمر موفق شده در استریم اخیر خود باس‌فایت Divine Beast Dancing Lion را شکست دهد. باس‌فایتی که موجب شده بسیاری از پلیرهای این بازی در این بسته الحاقی گیر کرده و به دلیل عدم توانایی در شکست دادن این باس به واسطه سختی بیش از حد از پیشروی باز بمانند. با این حال این استریمر Elden Ring توانسته با استفاده از ستاپ کنترل ذهن خود این باس را از میان راه بردارد.

استریم و پلی‌ترو Perrikaryal هم‌چنان ادامه دارد حال آن که راه چندانی برای به اتمام رساندن Shadow of the Erdtree در برابر این کاربر باقی نمانده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments