1%
  • 0/10

به‌روزرسانی جدید موجب آسان‌تر شدن بسته الحاقی Elden Ring می‌شود

پس از انتقادات فراوان

به‌روزرسانی جدید موجب آسان‌تر شدن بسته الحاقی Elden Ring می‌شود ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
آسان‌تر شدن بسته الحاقی Elden Ring

پس از انتقادات فراوان پلیرها پیرامون سختی بیش از اندازه، به‌روزرسانی جدید موجب آسان‌تر شدن بسته الحاقی Elden Ring می‌شود.

بسته گسترش دهنده Shadow of the Erdtree شامل سیستم جدید ارتقای سطح مبنی بر قطعات Scadutree می‌شود که شامل آیتم‌های درون دنیای بازی می‌شود که به منظور افزایش توانایی‌های کاراکتر اصلی و هم‌چنین کاهش ضربات و صدماتی که دریافت می‌کند می‌شود. به دنبال انتقادات صورت گرفته از سوی برخی از مخاطبین و پلیرهای بازی مبنی بر این که بسته الحاقی بیش از اندازه سخت و دشوار است، اکنون به‌روزرسانی جدید تحت عنوان به‌روزرسانی شماره 1.12.2، مقیاس حمله و دفع ضربات را متناسب با آیتم Scadutree Blessing مورد بازنگری قرار می‌دهد.

توانایی حمله و دفع آسیب برای نیمه ابتدایی جادوی Blessing  افزایش یافته و برای نیمه دوم نیز اکنون به شکل تدریجی صورت می‌گیرد. برای سطح نهایی آیتم جادوی Blessing نیز، به میزان اندکی افزایش می‌یابد. بدین ترتیب به‌روزرسانی جدید منتشر شده سبب آسان‌تر شدن بسته الحاقی Elden Ring می‌شود.

اگرچه عناوین استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) همواره به واسطه دشواری خود شناخته می‌شود با این حال پس از انتشار بسته الحاقی Shadow of the Erdtree، تعداد قابل توجهی از پلیرهای آن مدعی شده بودند که این بسته به شکل مشخصی از بازی اصلی دشوارتر است. امری سبب شد بسیاری از کاربران نمره متوسط و حتی منفی به آن در استیم بدهند.

اگرچه سیستم تجربه Rune که امتیاز داخل بازی محسوب می‌شوند هم‌چنان در جایگاه خود حضور دارند اما سیستم ارتقای سطح جدید معرفی شده در بسته گسترش دهنده براساس آیتم‌هایی بوده که درون دنیای بازی در بسته الحاقی پیدا می‌کنید و این موضوع ارتباط اصلی با میزان چالش و سختی بسته Shadow of the Erdtree دارد. بدین ترتیب بازی سعی کرده تا تعادل را در بسته الحاقی خود نیز حفظ کرده و حتی پلیرهایی از لِوِل بسیار بالایی نیز برخوردار هستند با چالش مواجه شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments