1%
  • 0/10

فروش بسته الحاقی Elden Ring به بیش از ۵ میلیون نسخه رسید

در عرض کمتر از یک هفته

فروش بسته الحاقی Elden Ring به بیش از ۵ میلیون نسخه رسید ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۳ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش بسته الحاقی Elden Ring

با استناد بر بیانیه شرکت باندای نامکو، میزان فروش بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring به بیش از ۵ میلیون نسخه رسیده است.

حدود یک هفته از انتشار بسته الحاقی بازی الدن رینگ توسط استودیو فرام‌سافتور و شرکت باندای نامکو می‌گذرد؛ محتوای جدید داستانی که اتفاقات برادر دو قلوی ملنیا، میکلای مهربان را روایت می‌کند و برای شروع ماجراجویی خود این بار به سرزمین سایه قدم می‌گذارید.

این دی‌ال‌سی در همان ابتدا تحسین منتقدها را برانگیخت و توانست بالاترین امتیاز بسته الحاقی در تاریخ وب‌سایت متاکریتیک را به ثبت برساند. از طرفی، به نظر می‌رسد که استقبال گیمرها از این محتوا نیز بی‌نظیر بوده؛ به طوری که بر اساس بیانیه اخیر شرکت باندای نامکو، میزان فروش بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring در هفته اول انتشار به بیش از ۵ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است.

گفتنی است که این بسته الحاقی در واقع بزرگ‌ترین دی‌ال‌سی استودیو فرام‌سافتور تا به امروز به شمار می‌رود که اتمام آن چیزی در حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت به طول می‎‌انجامد. البته، طی مراحل و شکست باس‌ها در این مدت زمان به میزان مهارت و درجه سختی بازی بستگی دارد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که علی‌رغم فروش عالی بازی، بسیاری از گیمرها به خصوص پلیرهای کامپیوتر از این محتوای داستانی جدید چندان راضی نیستند. در واقع، جدا از یک سری مشکلات جزئی، سختی بیش از حد مراحل و وجود باس‌های چالش‌ باعث شده تا برخی‌ها از این بازی انتقاد کنند. هرچند که در پی این اتفاق، یک حالت آسان‌تر به بازی اضافه شده است.

لازم به ذکر است بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی الدن رینگ در حال حاضر با قیمت ۴۰ دلار برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments