حجم مورد نیاز و زمان پری لود بازی Elden Ring مشخص شد

کمتر از یک هفته تا انتشار یکی از نامزدهای احتمالی بهترین بازی سال ۲۰۲۲

حجم مورد نیاز و زمان پری لود بازی Elden Ring

بازی Elden Ring از نامزدهای احتمالی بهترین بازی سال در کمتر از یک هفته دیگر انتشار خواهد یافت و بد نیست نگاهی به فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی این بازی در پلتفرم‌های مختلف داشته باشیم.

کمتر از یک هفته تا انتشار جدیدترین بازی استودیو FromSoftware یعنی Elden Ring باقی مانده که بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ محسوب می‌شود. مطمئنا یکی از نگرانی‌های طرفداران این بازی حجم مورد نیاز برای نصب و ذخیره سازی این بازی‌ست که طی سال‌های اخیر معضلی بزرگ برای بسیاری کاربران، به دلیل افزایش بیش از حد حجم بازی‌های ویدیویی بوده است.

خوشبختانه بازی Elden Ring نیازمند حجم آنچنانی نبوده و کمتر از آن چیزی‌ست که پیش‌تر فکرش را می‌کردیم. کسانی که بازی Elden Ring را در پلتفرم ایکس باکس پیش خرید کرده باشند، از همین حالا می‌توانند این بازی را با حجم ۴۹.۰۴ گیگابایت دانلود کنند که البته تا روز انتشار رسمی قابل اجرا نیست. این نکته را باید در نظر داشت که احتمال انتشار به روزرسانی روز اول برای این بازی بسیار زیاد بوده که می‌تواند منجر به افزایش حجم این بازی شود.

به گفته برخی از وبسایت‌ها، حجم بازی Elden Ring در کنسول‌های پلی استیشن در حدود ۴۴.۹ گیگابایت خواهد بود، با این حال کسانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند، در حال حاضر نمی‌توانند این بازی را دانلود کنند. در دیگر پلتفرم یعنی رایانه شخصی، حجم این بازی به طور رسمی مشخص نشده، اما طی هفته پیش که سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring به طور رسمی انتشار یافت، حداقل حجم مورد نیاز برای اجرای این بازی ۶۰ گیگابایت بیان شده بود. تاریخ پری لود بازی Elden Ring در پلی استیشن و رایانه‌های شخصی هنوز مشخص نشده است.

بازی Elden Ring کمتر از یک هفته دیگر در تاریخ ۲۵ فوریه سال جاری میلادی، برابر با ۶ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.نظر شما درباره بازی Elden Ring چیست؟ این بازی می‌توانند مانند خواهرخوانده‌های خود یعنی سری Dark Souls موفق شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا