از محتوای جدید Elden Ring بزودی رونمایی می‌شود؟

رونمایی از یک گسترده‌دهنده بزرگ و جدید؟

محتوای جدید Elden Ring

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) قصد دارند تا بزودی از محتوای جدید Elden Ring رونمایی کند. این عنوان مدتی پیش موفق شد تا در مراسم The Game Awards 2022 برنده جایزه بهترین بازی سال شود.

برنده جایزه بهترین بازی سال یعنی عنوان Elden Ring ممکن است تا بزودی یک بروزرسانی بزرگ دریافت کند، زیرا ناشر این بازی یعنی شرکت بندای نامکو به اعلامیه‌ای بزرگ و مهم در هفته‌های آینده در رابطه با آن اشاره می‌کند و احتمالا محتوای جدید Elden Ring را معرفی خواهد کرد. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که کارگردان این اثر یعنی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) نیز گفته بود که می‌خواهد با این بازی کارهای بیشتری انجام دهد، بنابراین به نظر می‌رسد که استودیوی فرام‌سافتور فعلا قصد پشتیبانی و انتشار محتوای جدید برای این عنوان تحسین‌شده جهان‌باز را دارد.

پس از پیروزی بزرگ بازی Elden Ring در مراسم The Game Awards 2022 که در ساعات بامداد جمعه هفته گذشته برگزار شد، شرکت بندای نامکو با انتشار بیانیه‌ای از طرفداران برای حمایتشان از زمان عرضه این عنوان تشکر کرد. با این حال، در پایان این بیانیه به یک اعلامیه بزرگ نیز اشاره می‌کند و به طرفداران می‌گوید که در روزها و هفته‌های آینده منتظر باشید، زیرا اخبار بیشتری از Elden Ring در انتظار است. بنابراین می‌توان انتظار معرفی محتوای جدید Elden Ring را در آینده‌ای نزدیک داشت.

این بیانیه شرکت بندای نامکو از طریث ایمیل ارسال شد و طرفداران از زمان در انجمن‌های ردیت (Reddit) و ریست‌ارا (ResetEra) در مورد آن چه که می‌تواند بزودی معرفی شود، به حدس و گمان پرداخته‌اند. محبوب‌ترین تئوری بین طرفداران این است که بندای نامکو و فرام‌سافتور قصد انتشار یک دی‌ال‌سی گسترش‌دهنده بزرگ را برای بازی دارند، به خصوص الان که به اولین تولید بازی Elden Ring نزدیک می‌شویم، به نظر فرصت مناسبی برای این کار فرا رسیده باشد.

البته طرفداران به تازگی دی‌ال‌سی Colosseum را در این ماه دریافت کرده‌اند، اما به نظر می‌رسد که این ایمیل به چیزی حتی بزرگتر از آن اشاره دارد. دی‌ال‌سی Colosseum نیز رایگان بود، در حالی که یک گسترده‌دهنده بزرگ می‌تواند با قیمتی مثلا ۲۰ دلار فروخته شود و احتمالا نیز ناشر و توسعه‌دهنده بازی نیز قصد عرضه چنین محتویاتی را دارند. همچنین انتشار این اعلامیه می‌تواند به این معنا باشد که می‌توانیم انتظار داشته باشیم در آینده‌ای نزدیک از یک نسخه بازی سال (Game of the Year Edition) برای این عنوان نیز رونمایی شود، به ویژه که اکنون این اثر موفق شده تا معتبرترین جایزه بهترین بازی سال را در صنعت بازی‌های ویدئویی به دست آورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا