توضیحات سازندگان درباره شخصیت جدید بازی Elden Ring به نام Godfrey

یک لُرد قدیمی

شخصیت جدید بازی Elden Ring به نام Godfrey

شخصیت جدید بازی Elden Ring به نام Godfrey به تازگی رونمایی شده و از همین جهت، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) کارگردان این عنوان مورد انتظار، توضیحاتی را درباره آن ارائه داده است.

بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جدید میلادی که تا زمان عرضه آن هم وقت زیادی باقی نمانده، عنوان Elden Ring خواهد بود. این بازی در واقع یکی از همان‌هایی است که مثل Dark Souls، دنیایی بسیار تاریک و همچنین پر از کاراکترها و دشمنان عجیب و غریب دارد که اجازه نمی‌دهند یک قدم راه بروید! با این وجود جالب است بدانید که یکی از اعضای تیم نویسنده داستان این عنوان، یعنی جورج آر.آر. مارتین (George R. R. Martin) در واقع کسی است که در خلق جهان بازی تاج و تخت (Game of Thrones) نقش داشته و حال یک دنیای کاملا متفاوت و هیجان‌انگیز را برای Elden Ring ساخته است؛ دنیایی که شخصیت‌های آن، بزرگ‌ترین رازهای آن هستند.

در حال حاضر با نزدیک شدن به تاریخ عرضه بازی، اطلاعات فراوانی هم از آن توسط سازندگان منتشر می‌شود تا بیشتر درباره آن بدانیم. به همین منظور نیز در مصاحبه اخیر میازاکی با یکی از رسانه‌ها، او اظهار کرده که هنگام چیدن ایده‌های اولیه Elden Ring، او مدام با مارتین در تماس بوده و از او درخواست کرده تا بدون دخالت در متن داستان، صرفا جهانی را برای این بازی خلق کند؛ بدین ترتیب مارتین دست باز‌تری برای ایده‌پردازی داشته و فقط به یک متن محدود نیست. با این حال، درست زمانی که صحبت از ساخت یک جهان اساطیری در میان آمد، شخصیت Godfrey در ذهن مارتین زاده شد.

شخصیت جدید بازی Elden Ring که به تازگی نام آن توسط سازندگان برده شده، در واقع چندان هم جدید نیست؛ بلکه او یکی از قدیمی‌ترین‌ها در این دنیای خیالی شمرده می‌شود، کسی که به عنوان اولین Elden Lord از آن نام برده شده است. در واقع بازیکنان سعی می‌کنند تا در این بازی به این عنوان دست پیدا کنند، اما در دوران طلایی سرزمین The Lands Between این Godfrey بوده که همراه با ملکه Marika به این عنوان دست پیدا کرده است. به بیانی دیگر، این شخصیت نشان آن دوران خاص و بی‌نظیری از Elden Ring بوده که هرگز تکرار نشده و بعد از مدت‌ها به یاد مانده است.

با این وجود، یک ارتباط بزرگ بین این شخصیت جدید بازی Elden Ring و همچنین کاراکتر اصلی وجود دارد. در واقع Godfrey بعد از مدتی از سرزمین The Lands Between خارج می‌شود و نام او لکه‌دار می‌شود؛ شاخصه‌ای که کاراکتر اصلی داستان هم دارد و به نحوی او را به این قهرمان دیرین نزدیک می‌کند. در هر صورت، اگر بازی‌های ساخته شده توسط فرام‌سافتور FromSoftware جدای از درجه سختی به شدت سنگین دارای یک ویژگی دیگر باشند، بدون شک داستانی عمیق با شخصیت‌پردازی بی‌نظیر خواهد بود. به همین دلیل بازیکنان بسیاری حتی با این سختی گیم پلی کنار می‌آیند تا بالاخره ادامه و نهایتا پایان روایتی که شروع کرده بودند را ببینند.

بازی Elden Ring در تاریخ ۶ اسفند سال جاری (۲۵ فوریه ۲۰۲۲) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. همچنین با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، می‌توانید منتظر جزئیات و حتی تیزرهای بیشتر، طی چند هفته آینده از این بازی باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا