1%
  • 0/10

فروش بازی Elden Ring به بیش از 23 میلیون واحد رسید

موفقیت‌ها ادامه دارد

فروش بازی Elden Ring به بیش از 23 میلیون واحد رسید ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش بازی Elden Ring

براساس اطلاعات اعلام شده درباره جدیدترین نقطه‌ عطف دستیابی شده، فروش بازی Elden Ring به بیش از 23 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا رسیده است.

در حالی که تمامی اخبار پیرامون Elden Ring: Shadow of the Erdtree، بسته گسترش دهنده جدید استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) برای عنوان مورد بحث اشاره دارد، شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) در بیانیه جدیدی از مورد مهمی خبر داده است. در همین راستا فروش بازی Elden Ring از زمان عرضه در ماه فوریه سال 2022 به بیش از 23 میلیون واحد در سرتاسر دنیا رسیده است. این آمار شامل هر دو حالت فروش فیزیکی و دیجیتالی آن از جمله روی پلتفرم استیم می‌شود.

آخرین آمار ارائه شده برای این بازی اکشن نقش آفرینی در ماه می سال 2023 به میزان فروش 20.5 میلیون نسخه اشاره داشت. بدین ترتیب می‌توان نتیجه گرفت در نه ماه گذشته این بازی بیش ار 2.5 میلیون واحد دیگر در سرتاسر جهان فروش داشته است تا علاوه‌بر موفقیت‌های کیفی، موفقیت‌های تجاری آن نیز ادامه داشته باشد.

همان طور که گفته شد بسته گسترش دهنده Shadow of the Erdtree که به تازگی از آن رونمایی شد قرار است در تاریخ 21 ژوئن 2024 برابر روز جمعه 1 تیر 1403 با قیمت 40 دلار عرضه شود. هم‌چنین نسخه‌های مختلفی از آن از جمله نسخه Deluxe و هم‌چنین Collector’s Editions آن برای تهیه در دسترس خواهند بود که پیش از این اطلاعات آن را به اشتراک گذاشتیم.

به گفته سازندگان بازی، بسته Shadow of the Erdtree، بزرگ‌ترین بسته الحاقی توسعه یافته توسط استودیو فرام سافت‌ویر بوده و در آن پلیر به ماجراجویی در سرزمین Land of Shadow خواهد پرداخت. جایی که شخصیت Marika به دستور Empyrean Miquella در آن قدم گذاشت و پلیر داستان مربوط به این سرزمین را دنبال خواهد کرد. باس‌‎فایت‌های جدید، دشمنان، سلاح، زره و موارد دیگر جدید همگی از جمله محتویات این بسته گسترش دهنده خواهند بود.

عنوان مذکور برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments