1%
  • 0/10

اعلام تاریخ عرضه بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

بزرگ‌ترین بسته الحاقی استودیو سازنده

اعلام تاریخ عرضه بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

سرانجام پس از حرف و حدیث‌های فراوان با یک انتشار اولین تریلر از تاریخ عرضه بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree رونمایی شد.

عنوان مذکور بزرگ‌ترین بسته گسترش دهنده استودیو فرام سافتویر (FromSoftware) تا به امروز خواهد بود و تقریبا دو برابر بزرگتر از تمامی بسته‌های الحاقی و گسترش دهنده این استودیو بوده و قیمت آن نیز 40 دلار اعلام شده است. این در حالی است که برای مثال بسته الحاقی The Old Hunters از بازی Bloodborne تنها 20 دلار قیمت داشت.

تاریخ عرضه بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree برابر 21 ژوئن 2024 یعنی روز جمعه 1 تیر 1403 برای تمامی پلتفرم‌های بازی از جمله پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی اعلام شده است. این تمامی ماجرا نبوده و چندین نسخه و باندل جدید نیز برای آن معرفی شده است.

نسخه Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition اولین مورد که شامل بازی اصلی Elden Ring و بسته گسترش دهنده خواهد بود. این نسخه به صورت دیجیتالی روی تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت در حالی که نسخه فیزیکی آن تنها روی کنسول‌های پلی‌ استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه می‌شود. نسخه The Premium Bundle نیز که شامل بسته الحاقی به همراه یک آرت بوک دیجیتالی و ساندترک‌های بازی می‌شود دیگر گزینه معرفی شده برای تهیه است.

نسخه The Deluxe Edition نیز شامل بازی اصلی به همراه بسته Shadow of the Erdtree و آرت بوک دیجیتالی و هم‌چنین ساندترک‌های بازی می‌شود. در نهایت نسخه Elden Ring: Shadow of the Erdtree Collector’s Edition نیز شامل یک نسخه فیزیکی به همراه یک کد برای بسته گسترش دهنده و هم‌چنین یک مجسمه 18 اینچی از باس جدید این بسته به نام Messmer the Impaler می‌شود. نسخه فیزیکی آرت بوک و هم‌چنین ساندترک‌های دیجیتالی نیز بخش دیگری از این نسخه هستند.

نسخه The Collector’s Edition در انحصار فروشگاه شرکت باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment) بوده و نسخه‌های محدود آن تنها برای ایالت متحده آمریکا و کانادا ارسال خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments