1%
  • 0/10

میازاکی از واگذاری کارگردانی عناوین Dark Souls آینده می‌گوید

میازاکی از واگذاری کارگردانی عناوین Dark Souls آینده می‌گوید ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
واگذاری کارگردانی عناوین Dark Souls

میازاکی در صحبت‌های جدید خود از واگذاری کارگردانی عناوین Dark Souls آینده به افراد دیگر و عقب‎نشنی از مقام نظارتی خود می‌گوید.

هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) به عنوان یکی از اعضای اصلی سازنده مجموعه Dark Souls موفق شد به یکی از چهره‌های افسانه‌ای صنعت بازی در چند سال گذشته تبدیل شود. میازاکی بیست سال از سن خود را در استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) گذرانده است. ایشان کار خود را به عنوان یکی از اعضای تیم توسعه دهنده بازی Armored Core: Last Raven در سال 2004 آغاز نمود و در نهایت به مقام کارگردانی بازی Demon’s Souls و مجموعه Dark Souls و عناوین دیگر این استودیو از جمله بازی Bloodborne و بازی Sekiro: Shadows Die Twice دست یافت. اکنون این بازی‌ساز برجسته از احتمال عقب‌نشینی خود از مقام نظارتی و کارگردانی مجموعه یاد شده خبر داده است.

به گزارش نشریه VideoGamesChronicle، میازاکی اخیرا طی مصاحبه‌ای که داشته از واگذاری کارگردانی عناوین Dark Souls آینده به دیگر افراد و کارگردان‌های این استودیو خبر داده است. به گفته میازاکی، ایشان علاقه دارد تا با قدم به عقب گذاشتن به عنوان ناظر اصلی عناوین این مجموعه اجازه دهد تا سایر کارگردان‌های این استودیو در این محیط شکوفا شوند. به عقیده ایشان ایده‌های منحصر به فرد از طریق ارائه آزادی به دیگر توسعه دهندگان حاصل می‌شود و به همین طریق می‌توان انگیزه و ایده‌های جدیدی از افراد دیگر دریافت کرد. در ادامه میازاکی به بازی Dark Souls 2 که تنها عنوانی از این مجموعه محسوب می‎‌شود که میازاکی وظیفه کارگردانی آن را برعهده نداشت اشاره کرد.

اگرچه بازی مذکور به عنوان یکی از نسخه‌های جنجالی این مجموعه محسوب می‌شود که نظر طرفداران در مورد آن به دو دسته تقسیم می‌شود، میازاکی به این موضوع اشاره داشت که نسخه دوم دارک سولز به منبع الهام بزرگی برای پروژه‌های آینده این استودیو تبدیل شد. Dark Souls 2 اولین بازی از این مجموعه بود که عناصر جهان باز را به نمایش می‌گذاشت. ایده‌ای که بعدها به شکل گسترش یافته‌تری در Elden Ring پیاده سازی شد. جدیدترین تریلر منتشر شده برای بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree نیز اشاراتی به بازی Dark Souls 2 و بازگشت احتمالی سلاح‌های دستی که اولین بار در این بازی معرفی شد به همراه داشته است.

ناگفته نماند عنوان Elden Ring: Shadow of the Erdtree در تاریخ 21 ژوئن 2024 برابر روز جمعه 1 تیر 1403 با قیمت 40 دلار عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments