1%
  • 0/10

جزئیات جدید داستان سریال اکو به آینده مایا لوپز در دنیای سینمایی مارول اشاره دارد

ایفای نقش در ریبوت دردویل؟!

جزئیات جدید داستان سریال اکو به آینده مایا لوپز در دنیای سینمایی مارول اشاره دارد ۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان سریال اکو

به‌تازگی جزئیات جدیدی از داستان سریال اکو در فضای مجازی لو رفته و به آینده مایا لوپز در دنیای سینمایی مارول اشاره کرده است.

سال آینده فرانچایز دنیای سینمایی مارول با پخش تمامی قسمت‌های اسپین آف تلویزیونی اکو، وارد مسیری متفاوت خواهد شد، چراکه این سریال از درجه سنی بزرگسال (TV-MA) برخوردار است و اولین قدم استودیو به سمت تولید محتوای دارک و جدی به‌شمار می‌رود. با اینکه تنها دو ماه با پخش سریال از دیزنی پلاس و هولو فاصله داریم، اما هنوز اطلاعات چندان مهمی از داستان به بیرون درز نکرده است. اگرچه طبق شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر به‌ نظر می‌رسد که اکو نقشی کلیدی در راه اندازی داستان ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again و سایر پروژه‌های برند جدید Marvel Spotlight داشته باشد.

خوشبختانه انتظارها به پایان رسیده، زیرا امروز افشاگری معروف به‌نام Cryptic4KQual جزئیات جدیدی از داستان سریال را فاش کرده است، بنابراین اگر نمی‌خواهید اسپویل بشوید یا از آینده مایا در دنیای سینمایی مارول چیزی بدانید، توصیه می‌کنیم از مطالعه ادامه مطلب خودداری کنید. به‌گفته این افشاگر، ویلسون فیسک و مایا لوپز هر دو هدف کارتلی خطرناک به‌نام Black Knife می‌شوند. مایا با بازگشت به زادگاهش، سعی می‌کند گذشته تاریک خود را پنهان و در عین حال ریشه‌های بومی آمریکایی خود را کشف کند.

او همچنین مدعی شده که مایا بعد از وقایع سریال انفرادی خود، به‌عنوان بازرس خصوصی مشغول به کار می‌شود و حین حل کردن یک پرونده برای اولین بار با مت مورداک آشنا می‌شود. سپس اتفاقی بزرگ در صحنه پس از تیتراژ رخ می‌دهد که مستقیما به داستان ریبوت Daredevil: Born Again وصل می‌شود. توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچکدام از این موارد توسط استودیو مارول یا هر رسانه خبری معتبری تایید نشده‌اند، بنابراین فعلا نباید نسبت به حقیقت داشتن آنها امیدوار بود.

تمامی قسمت‌های سریال اکو در تاریخ ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۴ (۲۰ دی سال جاری) از سرویس استریم دیزنی پلاس و هولو پخش خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments