1%
  • 0/10

الکترونیک آرتز به بازی EA Sports FC اعتماد دارد

نگران تغییر نام بازی نباشید

الکترونیک آرتز به بازی EA Sports FC اعتماد دارد ۰ ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

الکترونیک آرتز به کیفیت نخستین بازی شبیه‌ساز فوتبال خود بدون مجوز فیفا یعنی EA Sports FC اطمینان زیادی دارد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، در پی عدم تمدید قرارداد میان الکترونیک آرتز با فدراسیون بین‌المللی فوتبال، از این پس خبری از بازی‌های جدید فیفا نخواهد بود و در عوض عناوین شبیه‌ساز فوتبال این شرکت تحت عنوان EA Sports FC راهی بازار می‌شوند.

البته، این تغییر نام بازی تاثیری در کلیات آن ایجاد نمی‌کند و مهم‌تر از همه، منجر به لغو قراردادها و لایسنس‌های تیم‌های باشگاهی نخواهد شد. در همین راستا، دیوید جکسون، معاون شرکت EA Sports، مدتی پیش در گفت‌وگویی اعلام کرد که تصمیم شرکت برای عدم تمدید قرارداد خود با فیفا تصمیم درستی بوده و از این پس تیم سازنده آزادی عمل بیشتری برای ارائه نوآوری‌های بیشتر در اختیار دارد.

از طرفی، او معتقد است که بازیکنان باید برای این تغییر هیجان‌زده باشند؛ چرا که جدا از تغییر نام بازی، تجربه‌های جدید و جذابی در راه است. در ادامه این صحبت‌ها، جکسون خاطرنشان کرد که الکترونیک آرتز از کیفیت بازی EA Sports FC اطمینان زیادی دارد.

دیوید جکسون در این زمینه توضیح می‌دهد:

انرژی بسیار زیادی در تمام استودیوهای ما در سراسر دنیا وجود دارد تا به جاه‌طلبی مورد نظر با این نام جدید برسیم. بازی EA Sports FC چشم‌انداز ما برای آینده است. اکنون زمان مناسبی است تا مسیر جدید و رو به جلویی را برای خودمان تعیین کنیم. احساس می‌کنیم که انتظارات بازیکنان را برآورده خواهیم کرد.

ما به این بازی که قرار است تا اواخر امسال عرضه شود، اعتماد زیادی داریم. دو نکته برای ما درباره این بازی حائز اهمیت است. مورد اول مربوط به اصالت است. در حال حاضر ۱۹ هزار بازیکن، ۷۰۰ تیم و ۳۰ لیگ در بازی خود داریم و این موضوع برای تجربه بازی مهم بوده که البته در آینده نیز ادامه خواهد داشت. مورد دیگر، نوآوری‌ها و توانایی‌های ما برای ایجاد تجربه‌های جدید و جذاب است که هوادارها از ما انتظار دارند.

الکترونیک آرتز تا به امروز صرفا از لوگوی EA Sports FC پرده برداشته و جدا از آن اطلاعات و ویدیویی از آن ارائه نکرده است. با این حال، شایعه شده که بازی در روز ۱۲ جولای (۲۱ یا تیر ماه) به نمایش گذشته می‌شوند. هرچند، در روز ۱۸ خرداد ماه نیز شاهد برگزاری رویداد سامر گیم فست با حضور الکترونیک آرتز هستیم که شاید تیزر کوتاهی از بازی منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments