احتمال رونمایی از بازی EA Sports FC در تیر ماه

فوتبال واقعی

احتمال رونمایی از بازی EA Sports FC در تیر ماه حمید توحیدلو ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
رونمایی بازی EA Sports FC

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت الکترونیک آرتز در ماه ژوئن از بازی EA Sports FC رونمایی می‌کند.

در پی عدم تمدید قرارداد میان الکترونیک آرتز با فدراسیون بین‌المللی فوتبال، از این پس خبری از بازی‌های جدید فیفا نخواهد بود و در عوض عناوین شبیه‌ساز فوتبال این شرکت تحت عنوان EA Sports FC روانه بازار خواهند شد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای سرشناس صنعت بازی‌ها، در پیامی خاطرنشان کرده که الکترونیک آرتز در روز ۱۲ یا ۱۳ جولای سال جاری (۲۱ یا ۲۲ تیر ماه) با برگزاری یک رویداد دیجیتالی، به طور رسمی از بازی ورزشی EA Sports FC رونمایی می‌کند.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، همزمان با معرفی بازی، امکان پیش خرید آن از طریق فروشگاه‌های رسمی فراهم خواهد شد و تاریخ عرضه بازی نیز از سوی شرکت ناشر تعیین می‌شود. بر اساس پیش‌بینی الکترونیک آرتز، ظاهرا این عنوان در بازه یکم آگوست (۱۰ مرداد ماه) تا ۳۱ اکتبر (۹ آبان ماه) راهی بازار خواهد شد.

جدا از حضور فوتبالیست‌های زنان در بخش آلتیمیت تیم، در حال حاضر اطلاعات خاصی از پیشرفت‌های این بازی در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که تیم سازنده با توسعه تکنولوژی جدید هایپرموشن، تجربه به مراتب واقع‌گرایانه‌تری از رقابت‌های فوتبال را برای علاقه‌مندان به ارمغان بیاورد.

ذکر این نکته مهم است که شرکت الکترونیک آرتز در ماه‌های گذشته با انتشار یک تیزر کوتاه از لوگوی بازی EA Sports FC رونمایی کرد. در رابطه با تغییر نام سری فیفا، بهتر است بدانید که این تغییر نام بازی هیچ تاثیری در کلیات آن ایجاد نمی‌کند و مهم‌تر از همه، منجر به لغو قراردادها و لایسنس‌های تیم‌های باشگاهی نخواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با احتمال رونمایی از بازی EA Sports FC در اواخر تیر ماه چیست؟ شما چه انتظارهایی از این شبیه‌ساز فوتبال دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا