رضایت الکترونیک آرتز از عملکرد بازی Star Wars Jedi: Survivor

فراتر از انتظارها

رضایت الکترونیک آرتز از عملکرد بازی Star Wars Jedi: Survivor حمید توحیدلو ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
عملکرد بازی Star Wars Jedi: Survivor

شرکت الکترونیک آرتز به تازگی از عملکرد بازی Star Wars Jedi: Survivor در هفته‌های اول انتشار ابراز خوشحالی کرد.

بازی جدید از سری جنگ ستارگان به نام سروایور کمتر از یک ماه پیش توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و شرکت الکترونیک آرتز روانه بازار شد. این اثر ماجراجویی به لطف روایت داستان درگیرکننده و ارائه گیم پلی مهیج از همان ابتدا مورد تحسین منتقدها و هوادارها قرار گرفت و به یکی از بهترین عناوین مجموعه جنگ ستارگان تبدیل شد.

از طرفی، به نظر می‌رسد که بازی از نظر تجاری نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و انتظارهای EA را به خوبی برآورده است. در همین راستا، ساعاتی پیش جلسه‌ ارائه‌ گزارش مالی سه ماهه‌ اخیر الکترونیک آرتز با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، آقای اندرو ویلسون، مدیر ارشد شرکت، در پیامی اعلام کرد که در هفته‌های ابتدایی استار وارز جدای سروایور میلیون‌ها بازیکن به تجربه بازی پرداختند و EA از عملکرد آن بسیار خوشحال است؛ چرا که بازی موفقیت دیگری را برای این کمپانی رقم زده است.

اندرو ویلسون در این زمینه توضیح می‌دهد:

میلیون‌ها بازیکن در هفته‌های اول انتشار بازی به ماجراجویی کال کستیس و BD-1 ملحق شدند تا در شورش علیه نیروهای امپراتوری به مبارزه بپردازند. از این رو، ما از عملکرد استار وارز جدای سروایور بسیار خوشحال هستیم. ما یک تصمیم جسورانه گرفتیم. در واقع ما شش هفته به توسعه‌دهندگان بازی فرصت بیشتری دادیم تا بازی از نظر کیفیت مطابق با استاندارها باشد. به نظر من، ما در حال رسیدن به همان هدفی هستیم که با انتشار بازی استار وارز جدای فالن اوردر شروع کرده بودیم. بدون شک این یک موفقیت عالی برای ما بود.

داستان بازی استار وارز جدای سروایور حدود پنج سال بعد از اتفاق‌های نسخه قبلی جریان داشته و حول شخصیت کال می‌چرخد. کال این بار که یک سرباز جدای حرفه‌ای است، با همراهی گروه خود نبرد عظیمی را علیه امپراتوری به راه می‌اندازد که در این مسیر با چالش‌های گوناگونی مواجه خواهد بود.

بازی استار وارز جدای سروایور در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا