برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بزرگترین خبر از روند ساخت فیلم Dune 3 منتشر شد

همان چیزی که انتظار می‌رفت

بزرگترین خبر از روند ساخت فیلم Dune 3 منتشر شد ۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Dune 3

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از گزارش‌های جدید خود ساخت فیلم Dune 3 را بطور رسمی تایید کرده است.

تلماسه، یکی از مهمترین رمان‌های علمی تخیلی تاریخ ادبیات بوده که روی آثار بعد از خود تاثیر گذاشت. از آنجایی که رمان مزبور جزئیات بسیار زیادی داشته، دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) بعنوان کارگردان جدیدترین اقتباس سینمایی‌اش تصمیم گرفت آن را به دو فیلم تقسیم کند. فیلم Dune، حدوداً سه سال پیش به سینماها آمد و عملکرد خوبی را از آن به نمایش گذاشت. فیلم Dune: Part Two هم در حدود یک ماه پیش روی پرده نقره‌ای آمد.

فیلم Dune 2 موفق شد تحسین منتقدان را برانگیزد، تا جایی که بسیاری آن را یکی از بهترین فیلم‌های علمی تخیلی چند سال اخیر می‌دانند. مخاطبان هم از اثر جدید دنی ویلنوو رضایت کامل را داشته‌اند و همین موضوع، به فروش بالایش منجر شده است. با در نظر گرفتن ثبت چنین موفقیت‌هایی، پیش بینی می‌شد وارنر و لجندری پیکچرز به ساخت قسمت بعدی چراغ سبز نشان دهند؛ اتفاقی که رخ داده است.

طبق گزارشی که روی خروجی The Hollywood Reporter قرار گرفته، ساخت فیلم Dune 3 بطور رسمی آغاز شده و دنی ویلنوو بعنوان کارگردان بازگشته، مشغول انجام صحبت‌های اولیه با مدیران لجندری بوده و پروژه در فاز ابتدایی ساخت قرار دارد. در ضمن، خبرنگار هالیوود ریپورتر فاش ساخت فیلم Dune 2 تا به این لحظه بیش از ۲۵۰ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی فروش داشته که بالاترین رقم در سال ۲۰۲۴ میلادی به شمار می‌رود.

جزئیاتی که در گزارش هالیوود ریپورتر آمده، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. لجندی پیکچرز امتیار ساخت فیلم سینمایی بر اساس کتاب Nuclear War: A Scenario را خریداری کرده و دنی ویلنوو وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد. Nuclear War: A Scenario یک کتاب غیر داستانی بوده و بر اساس نظرات کارشناسان، اقدامات ایالات متحده آمریکا در صورت حمله اتمی کره شمالی را شرح می‌دهد. همچنین کارشناسان در کتاب پیش بینی کرده‌اند هر گونه جنگ اتمی به یک فاجعه بزرگ منجر خواهد شد.

فیلم Dune 3 درباره چه چیزی خواهد بود؟

با توجه به مصاحبه‌های گذشته دست اندرکاران، می‌توان گفت فیلم Dune 3 اقتباسی از رمان Dune Messiah خواهد بود. فرانک هربرت (Frank Herbert) در این اثر نشان می‌دهد پل اتریدیز برخلاف چیزی که مردم گمان می‌کردند، ناجی نبوده و دست به اقدامات اشتباهی می‌زند.

فیلم Dune 3 در حال حاضر تاریخ اکرانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments