مشاهده‌ی بازی Valorant برای Dr. Disrespect اصلا جذاب نیست

دکتر: شاید تجربه‌ی بازی نظرم را تغییر دهد

مشاهده‌ی بازی Valorant برای Dr. Disrespect اصلا جذاب نیست نیکان صبوری ۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Dr Disrespect بازی Valorant

استریمر معروف، Dr Disrespect در اخرین برنامه‌ی خود در مورد بازی جدید Riot Game یعنی Valorant حرف‌های جالبی زده است.

Dr Disrespect بدون شک یکی از چهره‌های معروف و دوست داشتنی در بحث استریم است. او همیشه در خصوص بازی‌هایی که انجام می‌دهد یا معرفی می‌شود، نظرات خود را بیان می‌کند. به تازگی در آخرین استریم خود در مورد بازی Valorant که توسط سازندگان League of Legends ساخته شده، حرف‌های جالبی را بیان کرده است.

او در جریان استریم گفت:

دیدن گیم‌پلی بازی Valorant برای من بسیار سخت بوده و اصلا جذاب نیست و حتی دیدن یک گیم‌پلی از آن مرا جذب نمی‌کند. البته من این حرف را هم در مورد بازی Overwatch زده بودم. من اصلا علاقه‌ای به دیدن کسی که Overwatch بازی می‌کند را ندارم اما به تازگی بازی را تجربه کردم و برخلاف چیزی که نشان می‌دهد، بسیار جذاب است. Overwatch بسیار مرا سرگرم می‌کند اما تماشای آن، هنوز برای من سخت است. شاید این روند برای Valorant هم تکرار شود.

لازم به ذکر است که Dr Disrespect تایید کرد که هنوز بازی را امتحان نکرده و احتمال دارد که در روز‌های آینده نسخه‌ی بتای آن را دریافت کند و به تجربه‌ی آن بپردازد. بازی Valorant یک عنوان در سبک تیراندازی آنلاین اول شخص است که شباهت‌های بسیار زیادی به بازی Counter-Strike: Global Offensive و Overwatch دارد. نسخه‌ی بتای محدود این بازی، امروز یعنی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ (۷ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) منتشر می‌شود.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Valorant منتشر نشده اما سازندگان گفته‌اند که این بازی در تابستان امسال منتشر می‌شود. در کنار این موضوع، سیستم مورد نیاز بازی مشخص شده که در کمال تعجب با ضعیف‌ترین سیستم‌های ممکن هم می‌توانید این عنوان را تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا