تصاویر جدید از بازی Doom Eternal منتشر شد

تعریف و تمجید منتقدان بعد از انجام دموی ۳ ساعته‌ی این بازی

تصاویر جدید Doom Eternal

به تازگی تصاویر جدید از بازی مورد انتظار Doom Eternal منتشر شد. همچنین بتزدا سافتورکس دموی قابل بازی ۳ ساعته‌ای برای منتقدان به نمایش گذاشت.

تقریبا دو ماه تا عرضه‌ی بازی Doom Eternal باقی مانده است و بسیاری بی صبرانه منتظر آن هستند. Doom Eternal آخرین نسخه‌ از مجموعه‌ی Doom و ادامه‌ای بر Doom (نسخه‌ی سال ۲۰۱۶) است. با نمایش‌هایی که از این بازی منتشر شده بود، بسیاری نگران بودند وجود مکانیک‌های جدید به ریشه‌های این عنوان آسیب بزند ولی بتزدا سافتورکس برای این که خلاف این ادعا ها را ثابت کند، دست به کار جالبی زد.

بتزدا سافتورکس به تازگی سه ساعت بخش داستانی بازی Doom Eternal را برای اکثر منتقدان مطرح دنیا ارسال کرده و تمام آن‌ها از این عنوان مورد انتظار تعریف و تمجید کردند. در گیم‌پلی‌های به نمایش گذاشته شده از طرف این منتقدان، شاهد اکشن سریع و نفس‌گیر از بازی هستیم. جاخالی دادن که مکانیک جدید این عنوان است به خوبی با گیم‌پلی بازی سازگار شده و انعطاف پذیری بسیار زیادی به بازیکن در حرکت و شلیک می‌دهد. نکته‌ی مهمی که در این ویدیوها دیده شد، وجود کات‌سین‌های سینمایی برای روایت داستان است که در نسخه‌های قبلی آن وجود نداشت. همه‌ی ما می‌دانیم که سری بازی‌های Doom بیشتر روی گیم‌پلی تمرکز دارد ولی در این کات‌سین‌ها قهرمان اصلی، Doom Slayer را نشان می‌دهد که مثل همیشه به دنبال کشتن شیاطین است و گویا این بار ماموریت جدیدی دارد که باید زمین را از حمله‌ی آن‎ها نجات دهد، در حالی که باقی کاراکترها در مورد عواقب این کار به او اخطار می‌دهند.

همچنین در کنار این موضوع، تصاویر و اسکرین‌شات‌های جدید از Doom Eternal منتشر شده که محیط‌های مختلف و شیاطین را نشان می‌دهد. این عنوان در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارچ ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا