فیلمنامه اولیه Doctor Strange 2 سکانس پس از تیتراژ متفاوتی داشت

رید ریچاردز در ساختمان بکستر

فیلمنامه اولیه Doctor Strange 2 سکانس پس از تیتراژ متفاوتی داشت پارسا خلیلی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ مارول
فیلمنامه اولیه Doctor Strange 2

دنباله مولتی ورسی دکتر استرنج مملو از ایستراگ و حضور افتخاری‌های متعدد بود که بدون شک مهمترین و غیرمنتظره‌ترین آنها، بازی جان کراسینسکی (John Krasinski) در قامت رید ریچاردز است. اکنون بعد از گذشت چند ماه، نویسنده پروژه درباره سکانس پس از تیتراژ متفاوتی که جزو فیلمنامه اولیه Doctor Strange 2 بود، صحبت کرده است.

با نزدیک شدن به پایان فاز چهارم دنیای سینمایی مارول و آغاز رویداد D23 دیزنی، طرفداران بیش از پیش روی ریبوت چهار شگفت انگیز و لیست بازیگران اولین خانواده مارول متمرکز شده‌اند. در حالی که حدس و گمان‌های بی‌شماری درباره بازیگران نقش سو استورم، جانی استورم و بنجامین گریم وجود دارد، اما نقش رید ریچاردز به‌دلیل حضور افتخاری جان کراسینسکی در دنباله دکتر استرنج به اصلی‌ترین موضوع بحث بین طرفداران تبدیل شده است.

حال به‌لطف مصاحبه‌ای جدید باری دیگر به طرفداران ثابت شد که نویسنده فیلم Doctor Strange 2 همیشه برنامه‌های هیجان انگیزی برای شخصیت کمیکی محبوبش، یعنی رید ریچاردز دارد و اگر گروه ایلومیناتی نبود، رهبر چهار شگفت انگیز به شکلی کاملا متفاوت به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌شد.

رید ریچاردز در سکانس پس از تیتراژ Doctor Strange 2

مایکل والدرون (Michael Waldron)، نویسنده دنباله مولتی ورسی دکتر استرنج در مصاحبه‌ای جدید با Empire درباره سکانس پس از تیتراژ متفاوتی که برای فیلمنامه اولیه Doctor Strange 2 نوشته بود، صحبت کرد.

حضور این شخصیت اقدام بزرگی بود. من همیشه می‌خواستم نقشی به رید ریچاردز در این پروژه بدهم.

در واقع قبل از اینکه صحنه ایلومیناتی روی میز باشد، والدرون سعی داشت با یک سکانس پس از تیتراژ، آقای شگفت انگیز را به دنیای سینمایی مارول معرفی کند.

در اولین پیش نویس خود، یک سکانس پس از تیتراژ کاملا متفاوت برای این دنباله درنظر داشتم. سکانس اینطور آغاز می‌شد که شخصی ناشناس در ساختمان بکستر مشغول ضبط و بازبینی وقایع فیلم است و ناگهان یک دست کشیده به‌منظور پخش مجدد فیلم دیده می‌شود. رید ریچاردز یکی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ام در کمیک‌های مارول است، بنابراین همیشه مشتاق بودم که او را به بهترین شکل ممکن در دنیای سینمایی مارول به تصویر بکشم.

وقتی صحبت از داستان‌های مولتی ورسی به میان می‌آید، به نظر می‌رسد مایکل والدرون بهترین انتخاب مارول باشد، زیرا او علاوه بر دنباله دکتر استرنج، مسئولیت نوشتن فیلمنامه فصل اول سریال لوکی را نیز بر عهده داشته است. حتی با وجود اینکه والدرون مشغول پروژه جنگ ستارگان کوین فایگی (Kevin Feige) است، حضورش در پروژه‌های آینده MCU، مثل ریبوت چهار شگفت انگیز به هیچ وجه تعجب آور نیست.

همچنین شایان ذکر است این سکانس پس از تیتراژ حذف شده و سکانس معرفی ایلومیناتی هر دو داستان پیشینه رید ریچاردز را نادیده گرفته‌ و او را به‌عنوان یکی از اعضای ثابت چهار شگفت انگیز معرفی کردند. جالب اینجاست که مارول قبلا تایید کرده بود فیلم جنجالی و مورد انتظار Fantastic Four نیز همین روند را دنبال خواهد کرد.

امیدواریم رویداد D23 دیزنی که در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ماه) برگزار می‌شود اطلاعات تازه‌ای از کارگردان و لیست بازیگران ریبوت چهار شگفت انگیز را با طرفداران به اشتراک بگذارد.

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا معرفی رید ریچاردز به‌عنوان یکی از اعضای ایلومیناتی را به این سکانس حذف شده ترجیح می‌دهید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا