#مهسا_امینی

بازیگر آمریکا چاوز الیزابت اولسون را الگو خود قرار داده است

اسکارلت ویچ به آمریکا چاوز درس بازیگری می‌دهد!

بازیگر آمریکا چاوز الیزابت اولسون را الگو خود قرار داده است نرگس کریمی پور ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ مارول
بازیگر آمریکا چاوز

خوچیتل گومز (Xochitl Gomez)، بازیگر آمریکا چاوز (America Chavez) در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness عنوان کرده است که در روند ساخت این اثر، او از الیزابت اولسون (Elizabeth Olsen) درس بازیگری آموخته است. 

در جدیدترین اثر منتشر شده از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با هدایت سم ریمی (Sam Raimi) که به تازگی در سینماها اکران شده و اکثراً با واکنش مثبت تماشاگران و منتقدان مواجه شده است، شاهد معرفی شخصیت جدیدی به نام آمریکا چاوز هستیم که از قهرمانان جدید و جوان مارول به حساب می‌آید. بسیاری از منتقدین، این اثر را به خاطر المان‌های گاتک و ترسناک آن مورد تحسین قرار داده و می‌توان گفت این فیلم نظر طرفداران مارول را بسیار به خود جلب کرده است. در عین حال برخی از طرفداران نیز باور دارند که این اثر آنگونه که باید نظر آن‌‌‌‌ها را به خود جلب نکرده است.

در این فیلم، آمریکا چاوز دختری از یک جهان غریبه است که می‌تواند با قدرت‌های جالب خود به جهان‌‌های موازی سفر کند. همین موضوع باعث می‌شود تا توجه اسکارلت ویچ به او جلب شده و هرج و مرج به پا کند. او می‌خواهد با استفاده از قدرت‌های چاوز به جهانی دیگر سفر کرده و با بچه‌هایش باشد. اما با این حال در پایان فیلم دکتر استرنج ۲ چاوز به واندا می‌فهماند که به چه هیولایی تبدیل شده و او نیز در آخرین صحنه فیلم با نابود کردن کتاب دارک‌هولد و کاخ مخصوصی که برای او ساخته شده بود، خود را از بین می‌برد. چاوز نیز به کامارتاج می‌رود تا کنترل قدرت‌های خود را بدست آورده و به یادگیری هنرهای عرفانی بپردازد.

در مصاحبه ای که Marvel.com، اخیرا با بازیگر آمریکا چاوز داشته، از گومز در رابطه با تجربه‌ای که حین فیلمبرداری فیلم دکتر استرنج ۲ کسب کرده بود پرسیده شد و او در پاسخ گفت که در این بین از اولسن چیزهای زیادی در مورد بازیگری یاد گرفته، روش های او را مطالعه کرده و آن‌ها را به سبک خودش اجرا کرده است. نکته جالب این است که اولسن خود از این موضوع باخبر نبوده و حتی بازیگر آمریکا چاوز را تحسین کرده است.

اولسن اخیراً گومز را مورد ستایش قرار داده و اظهار داشت که او در صحنه فیلمبرداری سرشار از انرژی، اعتماد به نفس و مثبت اندیشی جوانانه بوده است. بازیگر پیشکسوت MCU هنرمند تازه وارد را با گذشته خود مقایسه کرد و اظهار داشت که این بازیگر۱۶ ساله نسبت به زمانی که او برای اولین بار وارد دنیای سینمایی مارول شد، قوی‌تر عمل کرده است. اولسن سپس هیجان خود را برای هر آنچه در آینده در رابطه با شخصیت گومز در انتظار است ابراز کرد.

علی‌رغم اینکه در تبلیغات منتشر شده از فیلم دکتر استرنج ۲ کمتر به آمریکا چاوز با بازی گومز پرداخته شد، این شخصیت نقشی محوری در داستان جدید دکتر استرنج ایفا کرد. هنگامی که در صحنه‌های پایانی فیلم می‌بینیم که او بر اساس آموزش‌های کامارتاج اکنون قادر است قدرت‌‌های خود را کنترل کند، مطمئن می‌شویم که استودیو مارول در آینده برنامه‌های زیادی برای این شخصیت دارد. حتی شایعاتی نیز مبنی بر اینکه ممکن است او سریال اختصاصی خود را در +Disney را دریافت کند شنیده می‌شود، حرکتی هوشمندانه، برای تبدیل کردن او به یکی از قهرمان‌های اصلی در فاز های بعدی MCU.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا