نقش موبیوس و سیلوی در داستان فیلم Doctor Strange 2 چیست؟

ستارگان لوکی در کنار جادوگر اعظم

داستان فیلم Doctor Strange 2

چنان که به نظر می‌رسد، پایه‌ریزی داستان فیلم Doctor Strange 2 شامل حضور شخصیت‌های بسیاری از جمله لوکی، سیلوی و حتی موبیوس می‌شود! اما نقش این کاراکترها در داستان این اثر سینمایی مورد انتظار چیست و از طرفی تا چه حد امکان حضور آن‌ها قطعیت دارد؟

در فصل اول سریال Loki دیدیم چگونه کاری که سیلوی از روی خشم انجام داد، باعث شد تا جهان‌های موازی شکل بگیرند و در نهایت به جای یک دنیای واحد، دیگر شاهد مولتی‌ورس سینمایی مارول باشیم. اما از بعد این اتفاق فاز چهارم MCU دیگر هرگز شبیه به سابق نیست و مسئله زمان به شدت نقش مهم‌تری را بازی خواهد کرد. برای مثال حال دیگر تمامی ابرقهرمانان و سایر فیلم‌های این فاز به نحوی با این مسئله درگیر هستند و سریال What If…? به بررسی جهان به جهان آن می‌پردازد. این در حالی است که شاید مورد انتظارترین فیلم‌های سینمایی دنیای سینمایی مارول در این فاز، که قرار است تا بیشترین تاثیر را هم داشته باشند بدون شک Spider Man 3 و Doctor Strange 2 هستند.

در واقع این دو فیلم به شدت با یکدیگر در ارتباط هستند، طوری که در تریلر فیلم Spider Man 3 می‌بینیم که استرنج با یک ورد عجیب چند جهان موازی را با یکدیگر یکی می‌کند و از طرفی به قول خود به قوانین زمان و مکان آسیب وارد می‌کند! اما عواقب این کار هرقدر که در فیلم Spider Man 3 تا حد بازگشتن دکتر اختاپوس نشان داده می‌شود، قاعدتا جنبه‌های دیگر آن را باید در داستان فیلم Doctor Strange 2 ببینیم که کلی‌تر موضوع مولتی‌ورس را بررسی می‌کند. لازم به ذکر است که داکتر استرنج شخصیت اصلی این فیلم خواهد بود، اما یک نکته عجیب درباره این اثر داشتن دیگر شخصیت‌های مهم از جمله اسکارلت ویچ یا همان واندا در کنار لوکی خواهد بود. با این حساب جمع جادوگران جمع است، اما چنان که گزارش شده، دوستان لوکی هم در این فیلم حضور خواهند داشت.

داستان فیلم Doctor Strange 2 به شدت پیچیده است!

تا به حال برخلاف فیلم Spider-Man: No Way Home هیچ اطلاعات اضافه‌ای درباره داستان فیلم Doctor Strange 2 منتشر نشده، اما حداقل از روی شخصیت‌های آن می‌توانیم میزان عجیب و غریب بودن آن را بفهمیم! داکتر استرنج احتمالا در این فیلم به دنبال پیدا کردن پاسخ‌هایی درباره دیگر جهان‌های موازی است و به دنبال آن، اسکارلت ویچ در حال بر هم زدن قوانین مربوط به واقعیت برای باز پس گرفتن کودکان خود خواهد بود. اینکه آیا مبارزه‌ای بین این دو شخصیت صورت می‌گیرد یا که نه هنوز مشخص نیست، اما در میان این درگیری نسخه‌ای از موبیوس که لوکی را به خاطر نمی‌آورد در داستان حضور پیدا می‌کند! حال این خود می‌تواند از طرفی با کانگ فاتح هم در ارتباط باشد، اما اوضاع وقتی عجیب‌تر می‌شود که سیلوی هم در صحنه حضور پیدا می‌کند تا به لوکی یا شاید هر کاراکتر دیگری کمک کند یا اینکه جلوی آن‌ها را بگیرد!

به هر حال فیلم Doctor Strange: In The Mutiverse of Madness به واسطه عنوانی که دارد نوید داستان به شدت هیجان‌انگیز و جذابی را می‌دهد که می‌تواند شامل چندین و چند نوع از ابرقهرمانان قدیمی و جدید دنیای سینمایی مارول در جهان‌های موازی باشد. همچنین از آنجا که این اثر سینمایی در سال ۲۰۲۲ اکران می‌شود، احتمالا اطلاعات بیشتری را درباره آن به زودی خواهیم شنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا