#مهسا_امینی

تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم Doctor Strange 2 مشخص شد؟

تابستانی با دکتر استرنج

تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم Doctor Strange 2 مشخص شد؟ نرگس کریمی پور ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ مارول
تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم doctor strange 2

با توجه به اکران رسمی دنباله فیلم دکتر استرنج استودیو مارول  تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم Doctor Strange 2 را اعلام کرده است. دنباله فیلم دکتر استرنج در حقیقت ادامه داستان آثاری مانند Loki، Spider-Man: No Way Home و WandaVision را نیز بیان می‌کند. در این اثر شاهد حضور واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و دکتر استرنج (Dr Stephen Strange) با بازی بندیکت کامبربچ ( Benedict Timothy Carlton Cumberbatch) به عنوان دو شخصیت اصلی داستان هستیم و به نظر می‌رسد که باری دیگر مانند آنچه که در فیلم راهی به خانه نیست رخ داد، درگیر ماجراهای مولتی‌ورسی خواهیم بود. کمتر از یک ماه پس از عرضه اولیه این فیلم به سینماها، Pop Culture Leftovers تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم دکتر استرنج ۲ را منتشر کرد. 

تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم doctor strange 2

با توجه به اطلاعات منتشر شده که هنوز هم توسط استودیو مارول تایید رسمی نشده است، فیلم دکتر استرنج ۲ که هم‌اکنون به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال شناخته می‌شود و در تاریخ ۶ ماه می اکران شد، در تاریخ ۲۲ ماه ژوئن برابر با ۱ تیر ماه منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار نسخه بلوری آن ۲۶ جولای برابر با ۴ مرداد ماه خواهد بود.

لازم به ذکر است که نه تنها هیچ حساب دیزنی پلاس دیگری تاریخ گزارش شده را تایید نکرده است، بلکه پست اصلی اینستاگرام دیزنی پلاس آلمان که تاریخ پخش نسخه بلوری این اثر را اعلام کرده بود، حذف شد. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد که فیلمی با عظمت دنباله Doctor Strange به این زودی در سرویس‌های استریم پخش شود، اما مطابق با برخی از فیلم‌های موفق اخیر که به پلتفرم‌های استریم راه پیدا کرده‌اند، مانند Death on the Nile و The. King’s Man، بعید نیست که دکتر استرنج ۲ نیز تنها پس از گذشت یک ماه از اکران آن در سینما توسط دیزنی پلاس منتشر شود. علاوه بر این، عناوین دیگر دنیای سینمایی مارول مانند فیلم‌های Shang-Chi و Eternals تنها پس از گذشت دو ماه بعد از نمایش در صفحه بزرگ سینما به دیزنی پلاس آمدند.

همچنین توجه به ابن نکته مهم است که فیلم ثور۴ در آینده‌ای نزدیک به سینما‌ها خواهد آمد و به همین دلیل منطقی است که استودیو مارول هرچه زودتر پیش از اکران این اثر، دکتر استرنج ۲ را در دیزنی پلاس استریم کند، تا تمام توجه مخاطبین از این پس به فیلم ثور ۴ باشد. 

 اجرای انحصاری گزارش‌های مربوط به تاریخ پخش این فیلم در حالی منتشر می‌شود که دنباله آن از مرز ۸۰۳ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرد و از فیلم بتمن با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش بتمن پیشی گرفت و به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ تبدیل شد. در حالی که مخاطبان منتظر تایید تاریخ پخش گزارش شده فیلم هستند، هنوز هم می‌توانند دکتر استرنج را در سینماهای سراسر جهان ببینند که در مولتی ورس به ماجراجویی می‌پردازد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا