زمان فیلم دکتر استرنج ۲ (Doctor Strange 2) لو رفت

یکی از طولانی‌ترین قیلم‌های مارول

زمان فیلم دکتر استرنج ۲ (Doctor Strange 2) لو رفت پدرام فلاحی ۱ ۰۶ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
زمان فیلم دکتر استرنج ۲

طبق گزارش‌ها زمان فیلم دکتر استرنج ۲  (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) یکی از طولانی‌ترین زمان پخش را میان فیلم‌های MCU دارد.

فیلم و سریال‌های فاز چهارم مارول مانند لوکی (Loki)، وانداویژن (WandaVision)، مردعنکبوتی راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) و وات ایف (What If…) همگی آماده هستند تا با انتشار فیلم مورد انتظار دکتر استنرج ۲ (Doctor Strange 2) تکمیل شوند و دنیای چند جهانی در MCU را به طور کامل آغاز کنند.

پس از حضور چندین مردعنکبوتی در فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست و همچنین خرید شرکت فاکس (FOX) توسط مارول و دیزنی در سال ۲۰۱۹، حضور بیش از چندین شخصیت غافلگیر کننده در دکتر استرج ۲ انتظار می‌رود.

فیلم مولتی‌ورس جنون دکتر استرنج با کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) با حضور بازیگران بندیکت کامبربچ، ریچل مک آدامز (Rachel McAdams)، بندیکت اجیوفر (Benedict Ejiofor) و چیوتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) همگی نقش‌های خود از فیلم دکتر استرنج ۲۰۱۶ (Doctor Strange 2016) تکرار می‌کنند. الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) نیز در نقش واندا ماکسیموف (اسکارلت ویچ) به آن‌ها محق می‌شود و همچنین زوچیتل گومز (Xochitl Gomez) اولین حضور خود را در MCU در نقش آمریکا چاوز (America Chavez)، ابرقهرمانی که می‌تواند به میل خود پورتال‌هایی را برای جهان‌های دیگر باز کند، ایفا می‌کند. و نیز با توجه به تریلر فیلم دکتر استرنج ۲ که در اوایل سال جاری منتشر شد،شاهد چندین ورژن از دکتر استرنج و اولین حضور پاتریک استوارت (Patrick Stewart) در MCU در نقش پروفسور ایکس (Professor X) بودیم.

وب سایت فروش بلیط برزیل مدت زمان این فیلم را ۱۴۸ دقیقه (۲ ساعت و ۲۸ دقیقه) اعلام کرده است، این باعث می‌شود دکتر استرنج ۲ به یکی از طولانی ترین فیلم‌های دنیای مارول تبدیل شود. اگر این زمان پخش درست باشد، فیلم‌های طولانی‌‌تر از دکتر استنرج ۲ فقط سه فیلم Avengers: Infinity War  با ۱۴۹ دقیقه، Eternals با ۱۵۷ دقیقه و Avengers: Endgame  با ۱۸۱ دقیقه زمان پخش هستند.

شایان ذکر است که فیلم دکتر استرنج ۲ با وجود شروع فیلمبرداری در نوامبر ۲۰۲۰، همچنان در حال فیلمبرداری مجدد است، که ویرایش‌های زیادی برای برش نهایی فیلم در آن انجام خواهد شد. پس زمان ۱۴۸ دقیقه‌ای این فیلم باید یک تخمین در نظر گرفته شود تا زمانی که به صورت رسمی زمان پخش فیلم منتشر شود.

فیلم دکتر استرنج ۲ مانند فیلم انتقام جویان: بازی آخر می‌تواند همه چیز را که طرفداران در مورد MCU می‌دانند تغییر دهد و چند پروژه جدید برای مارول را نیز راه‌اندازی کند. علاوه بر شایعات و تئوری‌های مربوط به مردآهنی برتر (Superior Iron Man)، اسکارت ویچ شرور (villainous Scarlet Witch) و جهش یافتگان مردان ایکس (X-Men mutants) گنجاندن یک ایلومیناتی چندجهانی نیز انتظار می‌رود.

اگر فیلم دکتر استرنج ۲ به همان اندازه که خیلی‌ها انتظار دارند پیچیده شود قطعا حتی یک دقیقه از این فیلم ۱۴۸ دقیقه‌ای را نباید از دست داد. با اکران دکتر استرنج ۲ در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (۶ می ۲۰۲۲) در سینماها همه چیز معلوم خواهدشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا