تریلر جدید فیلم Doctor Strange 2 صحنه‌های تازه‌ای از مولتی‌ورس جنون را نشان می‌دهد

همراه با زیرنویس فارسی!

در تریلر جدید فیلم Doctor Strange 2 می‌توانید شاهد صحبت‌های بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) بازیگر نقش دکتر استرنج و سایر عوامل سازنده، در سکانس‌‌های پشت صحنه‌ای باشید که بین آن‌ها، جزئیات تازه‌ای از این اثر سینمایی نشان داده می‌شود.

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness بعد از دو سریال Loki و What If…؟ و همچنین فیلم Spider-Man: No Way Home، اولین اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۲ خواهد بود که دوباره داستان را به سمت جهان‌های موازی و ناموازی می‌برد. در پایان No Way Home اتفاقی افتاد که باعث به وجود آمدن زمینه داستان Doctor Strange 2 شد و جالب‌تر اینکه از سال پیش در سریال WandaVision، رسما تایید شد که پایان آن به فیلم بعدی دکتر استرنج مرتبط خواهد بود.

در واقع حدود دو سال پیش بود که پس از رونمایی از آثار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، کوین فایگی (Kevin Feige) رسما از حضور الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در فیلم Doctor Strange 2 رونمایی کرد. سپس یک سال پیش در سکانس پایانی سریال WandaVision دیدیم که ظاهرا پس از گروگان گرفتن شهر وست ویو (West View) و ساختن واقعیتی متفاوت که در آن ویژن (Vision)، بیلی (Billy) و تامی (Tommy) زنده هستند، هنوز کار اسکارلت ویچ تمام نشده و در حقیقت او کتاب دارک هولد (Darkhold) را برای اینکه فرزندانش را پیدا کند، مورد بررسی قرار می‌دهد.

طی سال گذشته و تریلرهای مختلف و متفاوتی که از فیلم Doctor Strange 2 تا به امروز منتشر شده، هم‌اکنون اطلاعات بیشتری را از این اثر سینمایی در اختیار داریم؛ طوری که مشخص شده در فیلم سه دکتر استرنج و حداقل دو اسکارلت ویچ حضور دارند که هرکدام از جهانی متفاوت بوده و مثل اینکه واندا نقش منفی داستان خواهد بود. در تریلرهای منتشر شده، ما صحنه‌ای را مشاهده کرده‌ایم که در آن، واندا می‌گوید اگر تو (استرنج) قوانین را بهم بزنی قهرمان می‌شوی و اگر من این کار را بکنم دشمن هستم. همین دیالوگ نشان می‌دهد که واندا جهان MCU دیگر مثل قبل نیست و حال افکار شیطانی بسیاری دارد. با این وجود، در تریلر تازه منتشر شده می‌توان شاهد صحنه‌های تازه‌ای بود که برخی از آن‌ها را پیش‌تر ندیده بودیم.

جزئیات تریلر جدید فیلم Doctor Strange 2

در این تریلر تازه منتشر شده، می‌توانید در ابتدا شاهد صحبت‌های بندیکت کامبربچ هستیم که این اثر سینمایی را یک سکو پرتاب برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می‌داند. اما جالب است که قبل از آن، چشم آگاموتو (The Eye of Agamotto) بدون سنگ ذهن دیده می‌شود که ظاهرا خود دارای قدرتی خاص است. احتمال می‌رود که این قدرت در فیلم Doctor Strange 2 در حقیقت قابلیت پیدا کردن خط‌های زمانی مختلف یا حداقل محافظت از استرنج باشد، اما هنوز مشخص نیست که آن، دقیقا چه کاربردی دارد. با این حال جالب است بدانید که در عنوان No Way Home نیز استرنج همین چشم آگاموتو را گردن خود داشت و هرگز از آن استفاده نکرد.

پس از کامبربچ نیز اولسن و وانگ توضیحاتی را درباره فاز جدید MCU و این فیلم می‌دهند که با صحنه‌هایی فوق‌العاده کوتاه و جدید از وانگ همراه است. در یک سکانس او پایین یک کوه ایستاده که بالای آن، یکی از نسخه‌های متفاوت استرنج تبدیل به موجودی زامبی‌مانند می‌شود و در آخر تریلر نیز می‌بینیم که کاملا جسم او در حال نابود شدن است.

اما نکته جالب تریلر جدید فیلم Doctor Strange 2 صحبت‌هایی است که سم ریمی (Sam Raimi) درباره این اثر جدید از دنیای سینمایی مارول ارائه می‌دهد. به گفته ریمی، هدف اصلی تیم سازنده این بوده که سعی کنند تا طرفداران را به بهترین شکل ممکن هیجان‌زده کنند؛ اما نه به شکلی که انتظارش را داشتند!

فیلم Doctor Strange 2 در تاریخ ۱۶ اریبهشت (6 می 2022) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا